Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Paris'ten İstanbul'a

    • Konser

    Paris'ten İstanbul'a

    "Şarkılarım kalbimdi; kanım, ruhum, etimdi; onlar bendim.’’ (Edith Piaf)

    Zihinlerimizde izler bırakan unutulmaz şarkılar, Fransız chansonları, çeşitli dillerde tangolar ve film müziklerinin en güzel eserlerinden oluşan bir seçki sunulacak olan bu konserde; Mezzosoprano Eylül Elif Arslan ile akordeon&piyanoda besteci Aleksandra Nadin Bolşen yer alacak. Konser programında Edith Piaf, Jacques Brel gibi unutulmaz isimlerin şarkılarının yanı sıra Piazzola’dan Necdet Koyutürk’e, tango repertuvarının en güzel örnekleri ve unutulmaz film müziklerinden seçmeler seslendirilecek. İkilinin ilk teklisinin ilk canlı seslendirilişinin de yer alacağı bu renkli konserde yerinizi ayırın. 

    Mezzosoprano : Eylül Elif Arslan, 

    Akordeon&Piyano : Aleksandra Nadin Bolşen

    Mezzosoprano : Eylül Elif Arslan, 

    Akorden&Piyano : Aleksandra Nadin Bolşen

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü