Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Pascal Schumacher

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Pascal Schumacher

    • Caz

    26. Uluslararası Ankara Caz Festivali-Pascal Schumacher

    Pascal Schumacher

    Pascal Schumacher   perc

    Çok sayıda uluslararası festivallere katılan ve JTI Eurocore Caz Ödülü gibi birçok ödül sahibi olan Pascal Schumacher, 26. Uluslararası Ankara Caz Festivali kapsamında sahne alıyor. Katkıarından dolayı Lüksemburg Büyükelçiliğine teşekkür ederiz.

    ‘’Interchange’’ ve ‘’Stroke X’’ gibi grupların kurucularından olan Pascal Schumacher Lüksemburg Konservatuarı’nda klasik perküsyon eğitimi aldı ve daha sonrasında Hague Kraliyet Sanat Akademisi’nde caz vibrafonu üzerine ve aynı zamanda March Bloch Üniversitesi’nde müzikoloji üzerine yüksek lisans yaptı. 2002 the Paschal Schumacher Quartet projesı ile bir çok uluslararası festivale katılan sanatçı, Lüksemburg Konservatuarı’nda eğitmen olarak görev alıyor.

    Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteği ile hazırlanan bu projenin içeriği hiçbir surette Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Caz Derneği’ne aittir.

    Pascal Schumacher

    Pascal Schumacher   perc

    Having been awarded many awards such as JTI Eurocore Jazz Award and having attended many international festivals, Pascal Schumacher takes the stage at Yaşar Kemal Cultural Center as a part of the 26th International Ankara Jazz Festival. We appericiate Luxembourg Embassy’s support.

    Cofounder of ‘’Interchange’’ and ‘’Stroke X”, Pascal Schumacher studied classical percussion at the Luxembourg Conservatory. He continued his musical studies by obtaining master’s degrees in musicology at Marc Bloch University and in jazz-vibraphone at the Royal Conservatory of the Hague. Setting up his Quartet in 2022, he attended many international festivals and is currently teaching at the Luxembourg Conservatory.

    Prepared with the support of the Ministry of Culture and Tourism, the content of this project does not reflect the views of the Ministry of Culture and Tourism in any way and the only responsibility for the content belongs to the Jazz Society of Türkiye.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü