Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Prague Cello Quartet

    Prague Cello Quartet

    Doğanbey Mahallesi، Talatpaşa Blv No:38, 06050 Altındağ/Ankara 4 Haziran 2023 Pazar
    • Konser

    Prague Cello Quartet

    Sadece ünlü klasiklerin değil, aynı zamanda film müzikleri, caz, rock ve pop hitlerininden oluşan geniş bir repertuvar yelpazesinde yaptıkları uyarlamalar ve zeki mizah anlayışlarıyla dinleyicileri eğlendiren ve eğlence ile klasik müzik arasındaki sınırları aşan Prague Cello Quartet 4 Haziran’da ilk kez CSO ADA ANKARA’da müzikseverlerle buluşacak.

     Üç viyolonsel sanatçısı  Jan Zvěřina, Štěpán Švestka ve Michal Haring ile kontrbasçı Tomáš Otevřel'den oluşan Prague Cello Quartet, internette milyonlarca kez izlenen çok sayıda başarılı müzik videosuna imza attı.

     Müzik sahnesine çıktıkları 2006 yılından bu yana yüzden fazla eser düzenleyerek Japonya’dan Çin’e, Güney Kore’den Kolombiya’ya dünyanın dört bir yanında turneler yapan, Avrupa'da sayısız performanslar sergileyen Prague Cello Quartet;  No. 1 (2011), Top Secret (2013), Happy (2017) ve Broadway (2019) albümlerinin ardından grubun son albümü Best of & More (2022) ile adından da anlaşılacağı üzere dinleyiciler ve izleyiciler tarafından en çok sevilen parçalarını bir araya getirdiği projesiyle CSO ADA ANKARA’da.

     1.KATEGORİ : A BLOK

    2.KATEGORİ :B BLOK

    3.KATEGORİ : E-F-D BLOK

    4.KATEGORİ : H-K-C-J-G BLOK 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Ana Salon

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Prague Cello Quartet Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraPrague Cello Quartet Ankara Biletleri

    AdresCSO ADA ANKARA Ana Salon
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla