Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    20:00 Prof. Dr. Nesrin Algan ile Mavi Caz ve İklim Üzerine Söyleşi - 21:30 Tanini Trio

    • Caz Festivali

    -26 Haziran 2022, Salı 20:00

    Prof. Dr. Nesrin Algan ile Mavi Caz ve İklim Üzerine Söyleşi

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü & Caz Derneği YouTube Kanalı

    -28 Haziran 2022, Salı 21:30

    Tanini Trio

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

    Prof. Dr. Nesrin Algan ile Mavi Caz ve İklim Üzerine Söyleşi

    Caz Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Nesrin Algan’ın, yıllardır çalışmalarını sürdürdüğü çevre ve iklim konusundaki birikimlerini aktaracağı söyleşiyi Caz Derneği YouTube Kanalımızdan izleyebilirsiniz.

    Tanini Trio

    Burçin Büke p

    Tahir Aydoğdu kanun

    Bilgin Canaz ney

    Kendi alanlarında virtuöz 3 uluslararası sanatçıdan oluşan, Uluslararası Stratejik Vizyon Sahibi   Sanatçı ödüllü Tanini Trio, müzikleriyle kültürler arası köprüler kuruyor.

    Detaylı Bilgi İçin: http://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    Tuesday, 26 June 2022 20:00

     Jazz Association YouTube Channel

    Conversation with Nesrin Algan (phd) on Blue Jazz and Climate

     You can watch the conversation with Nesrin Algan Jazz Association Board Member, on our Jazz Association YouTube Channel where  she will share her experience on the environment and climate.

    Tanini Trio

    28 June 2022, Tuesday 21:30

    Dibeklihan Culture and Art Village

    Burçin Büke p

    Tahir Aydoğdu kanun    

    Bilgin Canaz ney  

    Tanini Trio meets the audience on the festival stage. Consisting of 3 international virtuoso artists in their own fields, the International Strategic Visionary Artist Award-winning Tanini Trio builds bridges between cultures with their music.

    For more information: http://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü