-

Psychedelic Anka

Antalya - L'arena Beach Lara Plajlar 6 Nolu Larena Beach, 07230 Antalya 29 Ocak 2022 Cumartesi
480 dakika
  • Konser

Psychedelic Anka

Yaş Sınırı :  18+

Süre : 8 saat

Psy-Boutique Festival’in  kurucu- organizatörü Producer/DJ Bahar Canca’nın gerçekleştireceği etkinlik, Antalya’da  Psychedelic Trance müziğin tekrardan hayat bulmasına olanak sağlıyor. Yerli DJ’lerin yanı sıra Londra tabanlı Label şirketi, Free-Spirit Records’un kurucusu dünyaca tanınan JourneyOM’un ana isim olarak yer alacağı etkinlikte  Aslandj, Bahar Canca ve Yeşim Özbirinci (Yejades) de performanslarıyla dans pistine hayat verecekler.  29 Ocak’ta L’arena Beach’te buluşmak üzere….

 

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Antalya - L'arena Beach

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü