Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Rewşan

    17 Şubat Cuma - 11 Mart 2023 Cumartesi
    120 dakika
    • Konser

    Rewşan

    Süre: 120 Dk.

    Yaş Sınırı: 7+

    Şarkıcı, söz yazarı, kemancı ve besteci olan Rewşan, müzik eğitiminin yanı sıra psikoloji ve tiyatro eğitimi de almıştır. Geleneksel ve modern enstrümanları birleştirerek tasarladığı son albümü Tov (The Seed) CK Music Production& 2020, 'ilerici halk müziği' ekseninde 'dünya müziği' kategorisinde tanımlanabilecek bir eser olarak kayıtlara geçmiştir. Farklı, renkli ve evrensel üslubuyla Rewşan, dinleyiciyi kendi hafızalarına şiirsel bir yolculuğa çıkarıyor.

    Özgün yorumu ve unutulmaya yüz tutmuş şarkılardan oluşan ilk albümü "Ax Lê Wesê" (Ah Vesile) ile müzikseverlerin dikkatini çeken Rewşan, ikinci albümüyle sıra dışı bir koleksiyona imza atıyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Moi Sahne
    İzmir - Bostanlı Suat Taşer Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Rewşan Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaRewşan İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresMoi Sahne
    169,50 TL'den başlayan fiyatlarla

    İzmirRewşan İzmir Biletleri

    AdresBostanlı Suat Taşer Salonu
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü