Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sagopa Kajmer.

    • Konser

    Sagopa Kajmer

    ***21.16 seansı koltuksuz satıştır.

    Türkiye'de rap müzik denilince akla ilk gelen isimden olan Yunus Özyavuz; bilinen sahne adıyla Sagopa Kajmer, Türk rap müzisyeni, müzik yapımcısı ve DJ. Sagopa Kajmer 3 Eylül'de İzmir - Çeşme Açıkhava Tiyatrosu'nda!

    Müzik yaşamına Samsun'da yerel bir radyoda DJ'lik yaparak başlayan Yunus Özyavuz, İstanbul Üniversitesinde Fars Dili ve Edebiyatı bölümününden mezun olduktan sonra,1998'de Kuvvetmira rap grubunu kurdu.1999'da ilk EP'si Pesimist EP 1'i yayımladı. Rap kariyerine Silahsız Kuvvet olarak başladığı sırada şarkılarında Anadolu ezgileri ve türküleri kullandı.İlk iki albümde sokak/battle tarzına ağırlık veren Sagopa Kajmer 3. albümüyle birlikte karamsar bir havada hayatı ele aldı, savaş ve insanlık üzerine şarkılar yaptı. 2 Haziran 2022'de Kağıt Kesikleri isimli albümünü yayımladı. Albümde Şehinşah, Dr Fuchs, Ramiz ve Velet ile düet yaptı ve aynı gün "Bla Bla Bla Bla"nın klibini yayımladı.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü