Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Sanat Aşkına Koş

    • Koşu

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Sanat Aşkına Koş

    Sanat Aşkına Koş etkinliğine katılmak için aşağıda bulunan linkten formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurmayan katılımcıların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

    http://www.ceoevent.com.tr/baskent-kultur-yolu-kosusu-katilim-formu

    Başkent, Kültür Yolu Festivali'nde ikinci kez düzenlenecek olan “Sanat Aşkına Koş - Başkent Kültür Yolu Koşusu” 5 Km etabı 9 Ekim 2022 tarihinde gerçekleşecek. Koşu, Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nde saat 09:30'da başlayacak ve CSO Ada’da son bulacaktır. Serebral palsi farkındalığına dikkat çekmek üzere 2. Ankara Farkındalığa Koşuyor etkinliğinde bulunacak olan Serçev de; hayatın, yeniden filizlenmenin ve serebral palsinin rengi yeşil tişörtler ile serebral palsi engel durumuna dikkat çekmek üzere koşacak.

    ÜYELİK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BİLETLERİM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.
    ÜYELİK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü