Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Sangita Vuslat

    120 dakika
    • Konser.

    Sangita Vuslat


    İlahi aşk, sevgi, birlik, doğa temalı parçalarıyla  Serhas Yiğit, Yeşim Okşaroğlu ve Faysal Macit’in yer aldığı etnik müzik grubu. Konserlerinde hep birlikte açığa çıkan frekansın, içsel yolculuklara ışık tutmasını diliyorlar.


    Serhas Yiğit 
    Müzik hayatına klasik gitarla başladı. Etnik müziğe olan ilgisi dolayısıyla zaman içerisinde ney, kaval, tanbur, lavta gibi enstrümanlarla tanıştı. Deyişler, nefesler, ilahiler ve dünya mistik müziklerinden aldığı ilhamla yolculuğunu sürdürmekte. Grupta paylaştığı şarkı sözleri ve bestelerinin yanı sıra, grubun tüm şarkılarının düzenlemelerini de yapmaya devam ediyor.

    Yeşim Okşaroğlu 
    İlahi aşkın verdiği ilhamla, meşklerde deyişler, ilahiler söyleyerek müzikle olan bağını keşfetti. Ritim çalarak ve vokali ile Sangita Vuslat grubunda paylaşımlarını sürdürüyor. Frekansın, sesin, sözün insanın içsel yolculuğuna ettiği rehberliği yaptığı şarkı sözleri ve bestelerle paylaşıyor.

    Faysal Macit
    Küçük yaşlarından itibaren ritimle ilgilenmeye başladı. İlk ritim eğitmeni derviş tekniği ile erbane çalan babası oldu. Çalım tekniğini daha ileri bir boyuta taşımak için Mir Duderi'den bir dönem  İran erbane aksanını öğrendi.
    2007 yılında Edebiyat bölümü okumak üzere Eskişehir'e yerleşti. Eskişehir'de üniversite öğrenciliğinin yanında müzikal çalışmalarına çeşitli gruplarla sahne alarak devam etti. İsveç, İtalya, Hindistan ve Tunus vb ülkelerde  müzikal projelerle ritim üzerine dersler verdi. Anadolu ve Mezopotamya coğrafyasının
    ritim, masal ve müzikleri üzerine projelerine devam etmekte olup, hâlen İstanbul’da; erbane & bendir derslerine ve bu enstrümanların üretimine devam etmektedir.
     

    Serhas Yiğit : Vokal, gitar, ney, tenbur
     

    Yeşim Okşaroğlu : Vokal

    Faysal Macit : Perküsyon, vokal

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü