Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Seda & Melike "Anneleri İçin Söylüyor"

    Akat 34335 Beşiktaş/İstanbul 24 Nisan 2023 Pazartesi
    120 dakika
    • Pop

    Seda & Melike "Anneleri İçin Söylüyor"

    Yaş Sınırı: 8+

    Bu konser, aynı kaderi farklı zamanlarda yaşayan iki anne ve kızlarının hikayesine götürecek bizleri. Yıllar geçse de unutulmayan ve giderek artan özlemleri dile getirmek için düzenlenen konserde Seda İçin Taymez ve Melike Argiş şarkılarını kanserden kaybettikleri anneleri için söyleyecek. Sanat yönetmenliğini İstanbul Devlet Operası Sanatçısı ve Seslendirme Oyuncusu Özlem Abacı'nın üstlendiği konsere Zibziart Orkestrası ve vokalleri eşlik edecektir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Akatlar Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Seda & Melike "Anneleri İçin Söylüyor" Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaSeda & Melike "Anneleri İçin Söylüyor" İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresAkatlar Kültür Merkezi
    Organizasyon Germen Organizasyon
    300,00 TL'den başlayan fiyatlarla