Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Selami Şahin & Burcu Güneş

    • Bursa Festivali

    Selami Şahin & Burcu Güneş

    60. Uluslararası Bursa Festivali bünyesinde gerçekleşecek olan "Selami Şahin & Burcu Güneş​ " konseri Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda.

    Türkiye’nin en başarılı müzisyenlerinden biri olarak adını müzik tarihimize yazdıran ‘Özledim’, ‘Seninle Başım Dertte’, ‘Gitme Sana Muhtacım’, ‘Ben Sevdalı Sen Belalı’ gibi sayısız hite imza atan, 300 ün üzerinde bestesi olan, usta yorumcu, söz yazarı, müzisyen, yapımcı Selami Şahin Türkiye’nin güçlü seslerinden, başarılı bir müzik kariyerine sahip Burcu Güneş ile aynı sahnede yer alacak... Yıllara meydan okuyan Selami Şahin ve Burcu Güneş unutulmaz şarkıları ve keyifli sahne şovlarıyla doyumsuz bir müzik akşamı yaşatacaklar.

    Yer: Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
    Tarih:24.06.2022
    Saat: 21:00
    Fiyatlar: 150-100-75 TL

    *İptal ve iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu