Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Selen Beytekin

    • Konser

    Selen Beytekin

    CSO Ada Ankara 8 Ocak Pazar günü, black American music tarzıyla dikkat çeken caz sanatçısı Selen Beytekin’i dinleyicilerle buluşturacak. Selen Beytekin’e trompette Şenova Ülker, tenor saksafonda Engin Recepoğulları, piyanoda Ercüment Orkut, kontrbasta Alper Yılmaz ve davulda Ferit Odman eşlik edecek.

    Selen Beytekin, 8 yaşında klasik piyano eğitimine başlayıp, yeteneği sayesinde dünyaca ünlü piyanist Ergican Saydam'ın özel öğrencisi olarak piyano eğitimine konservatuara eşdeğer olarak devam etmiştir. Lise yıllarında A Cappella korolarda şarkı söylerken daha sonra kendi korolarını kurarak şefliğini üstlenmiştir. İTÜ’de İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık okuyup üzerine yine İTÜ’de Mimari Tasarım yüksek lisansı yapmıştır. İTÜ Matematik Mühendisliği'nde çift anadal yapması ile ilgili Mimarlık Yüksek Lisans tezi olarak yazığı “Cazın Matematiksel Analizi ile Fraktal Geometrisi” arasındaki bağlantıyı anlatan kitabı birçok disiplinlerarası akademik çalışmada kullanılmaktadır. Türkiye'nin değerli jazz müzisyenleriyle çalışan Selen Beytekin yurt çapında bütün festivaller ve performans merkezlerinde sahne almaya devam etmektedir.

    Konser Sanatçıları:

    Şenova Ülker  trompet, flugelhorn

    Engin Recepoğulları, tenor saksafon

    Ercüment Orkut, piyano

    Alper Yılmaz, kontrbas

    Ferit Odman, davul

     

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan         dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü