Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Tabanları Yağlamak; Zeus ve Bilge Zeytin Ağacı’nın Hikayesi

    Tabanları Yağlamak; Zeus ve Bilge Zeytin Ağacı’nın Hikayesi

    • Atölye

     Tabanları Yağlamak; Zeus ve Bilge Zeytin Ağacı’nın Hikayesi

    Yaş Grubu: 4-9

    Oyunu Yazan, Yöneten ve Oynayanlar: Sena Göbülük, Aydın Burak Ersü

    Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    -Katılımcıların Etkinlik başlamadan 10 dakika önce etkinlik alanında hazır bulunmaları gerekmektedir etkinlik başladıktan sonra alana katılımcı alınmayacaktır.

    Oyunun Müzikleri: Sena Göbülük (Oyunun müzikleri sahnede canlı olarak, binlerce yıldır farklı kültürlerde kullanılmış, Tibet Çanakları, Şaman davulu, üflemeliler gibi kadim enstrümanlar, yan flüt ve doğadaki seslerden öykünerek yapılmış, rüzgar, yağmur, fırtına, gök gürültüsü enstrümanlarıyla yapılmaktadır.)

    Oyunun Özeti: Olimpiyatlar hazırlanan genç Zeus, çalışmak istemiyor, sabırsızca Olimpiyat’a katıldığı ve kazandığı anın gelmesini istiyordur. Kendine güvenini kaybetmiş ve olimpiyatlara katılmaktan vazgeçme noktasına gelmiş bir haldeyken dinlenmek için sırtını dayadığı üç bin yıllık zeytin ağacı Zeus’la konuşmaya başlar. İlk başta bunun gerçekliğine inanmayan Zeus sonraları ağaca kulak verir ve bilge ağacın beş duyu üzerinden verdiği öğütleri uygulamaya başlar. Bu süreçte tekrar kendine güvenini kazanır, çalışmaktan keyif almaya başlar. Sabırla ağacın gösterdiği yoldan giden Zeus, bir sene boyunca olimpiyatlara hazırlanır ve sonunda katıldığı olimpiyatları kazanarak büyük sevinç yaşar.

    Oyunun Teması: Doğa, ona kulak verip dikkatle gözlemleyen için yol gösterici olur.

    Not: Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölye etkinliklerinde yeterli kapasiteye ulaşılamadığı taktirde etkinliğimiz iptal edilecek olup müşteri bilgilendirme ve iptal iade işlemleri Biletinial tarafından yapılacaktır.

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Not: Çocuk Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek atölye etkinliklerinde yeterli kapasiteye ulaşılamadığı taktirde etkinliğimiz iptal edilecek olup müşteri bilgilendirme ve iptal iade işlemleri Biletinial tarafından yapılacaktır.

    Bilet Bilgileri

    Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    ÜYELIK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

    ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com  adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

    Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.

    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Atatürk Kültür Merkezi tarafından iptali gerçekleştirilen etkinliklerimizde, gişeden alınan biletler için iade başvuru süresi iptal edilen tarihten itibaren 15 gündür. Bu süre içerisinde izleyicilerimizin AKM gişeye iade talebinde bulunmaları gerekmektedir.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur. Çocuk Sanat Merkezi atölyeleri için yaş grubu ayrıca belirtilmektedir.

    Mekân Kuralları

    Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez. Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.

    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün, tütün ürünleri ve elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu