Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Telli Sazlar Üçlüsü ve Ador Hooyar ile İran Yarsan Müziği

    Kavaklıdere, Esat Cd. No:13, 06680 Çankaya/Ankara 25 Şubat 2023 Cumartesi
    • Konser

    Telli Sazlar Üçlüsü ve Ador Hooyar ile İran Yarsan Müziği

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    +7

    Gecenin ilk bölümünde genç sanatçıların kurduğu Telli Sazlar Üçlüsü’nde  Şermin Turhan, Ege Çakır ve Utkan Mesci sahne alacak. Geceinin ikinci bölümünde ise İranlı usta sanatçı Ador Hooyar yer alıyor. Hooyar’a Işık Aytaç ve Bülent Balcı eşlik edecek. Anadolu’dan Horasan’a uzanacak bir yolculuğa davetlisiniz.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Düşkapanı Sanat Merkezi/Necdet Ersan Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Telli Sazlar Üçlüsü ve Ador Hooyar ile İran Yarsan Müziği Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraTelli Sazlar Üçlüsü ve Ador Hooyar ile İran Yarsan Müziği Ankara Biletleri

    120,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü