Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Tenor Aykut Yılmaz / Sevgi Konseri

    Tenor Aykut Yılmaz / Sevgi Konseri

    • Konser

    Tenor Aykut Yılmaz /  Sevgi Konseri

    Yaş Sınırı: 7+

    Tenor Aykut Yılmaz’ın yorumu ile yeni yıl sevincini ve aşkı anlatan lied, napoliten, latin ve dünya müziklerinden seçme şarkılarla gerçekleşecek konserde ölümsüz usta TANJU OKAN en güzel şarkılarıyla anılacak. All Saints Moda Kilisesinde yapılacak konsere tüm sanatseverleri bekliyoruz.,

    Not: Şarkıları birlikte söyleyeceğiz.

    İstenirse nota ve sözleri sizinle paylaşabiliriz

    . “Granada”

    “Le Métèque”

    “T'as l'air d'une chanson”

    “El porompompero”

    “Standchen”

    “Auf Dem Wasser Zu Singen”

    “Alfonsina y el Mar”

    “Caruso” “Dos Gardenias”

    “Funiculi Funicula”

    “Gracias a la Vida”

    “La Spagnola”

    “O Sole Mio”

    “Santa Lucia”

    “Fikrimin İnce Gülü”

    “Nazende Sevgilim”

    “Rüya Gibi”

    “Mazi Kalbimde Bir Yaradır”

    Ve TANJU OKAN şarkıları

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu