Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Teoman Konseri

    Teoman Konseri

    22 Temmuz Cumartesi - 22 Temmuz 2023 Cumartesi
    • Konser

    Teoman Konseri

    Türkiye'nin popüler rock sanatçılarından Teoman'ın 2023 İstanbul konseri için biletinizi alın. İstanbul YBY Woods/Kemerburgaz Kent Ormanı'ndaki Teoman konserinde, eşsiz bir performans sizi bekliyor!

    22 Temmuz Cumartesi günü YBY Woods/Kemerburgaz Kent Ormanı'nda hayranlarıyla buluşuyor.

    Müzik kariyerine 1986 yılında kurduğu Mirage grubunda vokal yaparak başlayan Teoman, daha sonra Mavi Sakal, Indians, Black Rose, Işığın Yansıması gibi gruplarda yer almıştır. 1996 Roxy Müzik Yarışması'nda söylediği "Ne Ekmek Ne de Su" şarkısıyla en iyi beste ödülünü alırken, "Yollar" şarkısı ile en iyi söz ödülüne layık görülen Teoman, ilk albümü 1996 yılında yayınlanmıştır.
    İkinci albümü "O", 1998 yılında Universal Müzik ve NR1 Müzik etiketiyle yayınlandı. Üçüncü albümü "Onyedi", "Paramparça", "17" ve "İki Yabancı" gibi parçalarıyla dinleyicilerin favorileri arasında yer alarak, 2000 yılında bu üç şarkının klibi Kral TV kanalının Top20 ve Top10 listelerinde birinci sıraya yükselmiştir. Teoman, aynı yıl içerisinde Altın Kelebek "En İyi Pop Sanatçı" ödülünü kazanmıştır.
    2007 yılında "Söz Müzik Teoman" isimli yeni albümünde çeşitli sanatçılar Teoman'a ait şarkıları seslendirmiştir. Teoman, 2009 yılında "İnsanlık Halleri" ismiyle yepyeni bir albüm piyasaya sürmüştür. Ancak, 2010 yılında Açık Radyo'nun dinleyici destek projesi "Radyo Şenliği" kapsamında özel bir program gerçekleştirerek alternatif medyaya destek vermiştir.
    2011 yılında müziği bıraktığını duyurmasıyla hayranlarını üzmüştür. Ancak, 2012 yılında yeniden müziğe dönme kararı alarak, Aylin Aslım, Şebnem Ferah gibi isimlerle düet çalışmaları yapmıştır. Aynı yıl, Ahmet Kaya'nın "Bir Eksiğiz" albümünde yer alan "Acılara Tutunmak" şarkısını seslendirmiştir. 2015 yılında ise, "Eski Bir Rüya Uğruna" isimli albümünü yayınlamıştır. Bu albümde, Teoman'ın müzikal tarzı daha olgun ve yalın bir hale gelmiştir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - YBY Woods/Kemerburgaz Kent Ormanı
    İstanbul Avrupa - YBY Woods/Kemerburgaz Kent Ormanı Protokol

    - 6 yaş altı etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üstü bilete tabidir. 

    - Konser alanına dışardan yiyecek alınmayacaktır. 

    - Konser boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan herhangi bir onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir. 

    - Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

    - Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir. 

    - Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır. 

    - Etkinlik alanı girişinde dezenfektan, maske gibi koruyucu donanımlar bulundurulacaktır. 

    - Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Teoman Konseri Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaTeoman Konseri İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresYBY Woods/Kemerburgaz Kent Ormanı
    YBY
    Organizasyon YBY
    350,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    YBY
    Organizasyon YBY
    1200,00 TL'den başlayan fiyatlarla