Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    The İstanbul Arabesque Project

    The İstanbul Arabesque Project

    • Konser

    The İstanbul Arabesque Project Bursa Konseri Biletleri

    Yaş Sınırı: 18+

    ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, Türkiye genelinde birçok şehirde konserler veren bir müzik grubudur. Grup, rock altyapılarını, arabesk vokalleri ve doğu vurmalılarını kullanarak arabesk eserleri yorumlamaktadır. Kendilerine özgü bestelerini de arabesk öğelerini kullanarak oluştururlar ve bu besteleri Türkiye'nin birçok yerinde müzikseverlerle buluştururlar.
    Grup, konserlerinde Bergen’den Kamuran Akkor'a, Orhan Gencebay'dan İbrahim Tatlıses'e kadar pek çok arabesk duayeninin eserlerini de seslendirmektedir. Ancak, ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, kendisini izlemeye gelen müzikseverlere arabeskin kederli değil, keyifli ve eğlenceli yönünü göstermeyi vaat etmektedir.
    ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, tüm müziklerini safkan arabesk olarak nitelendirmektedir. Bununla birlikte, grubun müzikleri sadece arabesk öğelerinden oluşmamaktadır ve rock, doğu müziği ve diğer türleri de içermektedir.
    Grupun elemanları zaman zaman değişmektedir. Ancak, grubun kurucusu, davulcusu, prodüktörü ve söz yazarı Barbaros Akbulut, bas gitaristi Serkan Öngel, gitaristi Göktuğ Varyozdöken ve solisti Elif Cantürk gibi önemli üyeleri bulunmaktadır. ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, TRT denetiminden geçen tek arabesk albüme imza atmıştır.

    - 18 yaş sınırı vardır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu