Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - The Real Group

    Ankara - CSO ADA ANKARA Ana Salon 7 Haziran 2022 Salı
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    The Real Group ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Dünyaca ünlü The Real Group, heyecan verici bir vokal müzik akşamı için Türkiye'ye geliyor!
    Yıllar içinde The Real Group, a capella müziğinin dünya standartlarında en önemli yüzü haline geldi. 1984'te İsveç'te kuruldukları günden bu yana tüm dünyada 3.000'e yakın konserle grup, tek enstrüman olarak sesleriyle neler yapılabileceğinin sınırlarını sürekli olarak zorladı. Clara Fornander, Joanné Nugas, Johannes Rückert Becker, Axel Berntzon ve Daniele Dees'e The Real Group'un benzersiz a capella stiliyle birbirine bağlanan heyecan verici caz, pop ve koro müziği birlikteliğine siz de katılın.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Ana Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü