Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tuluyhan Uğurlu’dan Güneş Ülke Anadolu Konseri

    • Konser

    Tuluyhan Uğurlu’dan Güneş Ülke Anadolu Konseri

    Dünyaca ünlü sanatçımız Piyanist-besteci Tuluyhan Uğurlu, 10.000 yıllık Anadolu kültürünü anlatan “Güneş Ülke Anadolu” isimli eserini Ankara’da seslendiriyor. Uğurlu’nun konseri boyunca perdede kısa metinlerle desteklenen bir görsel sunum kullanılacak. Anadolu’nun birlerce yıllık tarihi içinde yaşananlar, dünden bugüne bize miras kalan o devasa kültür...

    Anadolu’nun ilk büyük devleti Hititlerle başlayan yolculuk, antik uygarlıklarla sürüyor. Roma ve Bizans, Türklerin Anadolu’yu fethi, Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyete uzanan yol… Hepsi bize ait devasa bir kültür. Tuluyhan Uğurlu, konserde kendi bestelerinin yanında Anadolu ezgilerine yer verecek. Tuluyhan’ın piyanosunun kanatlarında bir zaman yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız?

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü