Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Ulus'tan Çankaya'ya Ankara'da Caz

    Ulus'tan Çankaya'ya Ankara'da Caz

    Cinnah Cad. No:20 Ankara 30 Nisan 2023 Pazar
    120 dakika
    • Konser

    Ulus'tan Çankaya'ya Ankara'da Caz

    Amerika’nın ilk caz elçisi Dizzy Gillispie ve caz piyanisti ve orkestra şefi Duke Ellington gibi isimlere ev sahipliği yapan Türk Amerikan Derneği, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı kapsamında geçmiş yüz yıl içinde Ankara’da cazın önemini vurgulayan bir etkinlikle karşınızda… Başlangıcından 1980'e kadar Ankara'da caz hayatının görsel içerikle tanıtımı ve ardından orkestranın örnek eserler sunacağı “Ulus'tan Çankaya'ya Ankara'da Caz” programına tüm Ankara halkını bekleriz.

    Sunum: Dr. Canan Aykent - Akademisyen / Müzisyen

    Piyano: Ümit Eroğlu

    Kontrbas: Murat Ulus

    Davul: Cem Aksel 

    Yaş Sınırı: 12+

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Türk Amerikan Derneği

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ulus'tan Çankaya'ya Ankara'da Caz Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraUlus'tan Çankaya'ya Ankara'da Caz Ankara Biletleri

    AdresTürk Amerikan Derneği
    Türk Amerikan Derneği
    Organizasyon Türk Amerikan Derneği
    200,00 TL'den başlayan fiyatlarla