Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Wihi K-Pop

    • Konser

    Wihi K-Pop

    Sinopsis

     Wihi grubu, yaptıkları müziğin söz, beste ve klip çekimiyle birebir ilgilenip, hepsini kendileri yapıyorlar. Türk fanları her zaman onların yanında olduğu için, Türklere karşı sonsuz bir minnettarlıkları var ve Türk fanlarını çok seviyorlar.Türkiye deki hayranlarının yoğun isteği üzerine 12 Şubat’da ülkemizde İstanbul’da Konser yapmaya karar verdiler. Bu konserler ilerleyen zamanlarda başka grupların gelmesi için ön ayak olmakla kalmayıp, Türkiye'de K-pop kültürünün yayılması için atılmış en büyük adım olacak. Wihi, İstanbul'da kendi çektikleri klipleri Golden Time ile Youtube'da çok sayıda Türk fanlarından ilgi görüyor.

    Vip Plus 1 Kategori

    1-Ön Blokda Konseri İzleme
    2-Üyelerin İmzalı Posteri
    3-Kulise Girme Hakkı
    4-Fanmeeting

    Vip 2.Kategori

    1-Konsere Giriş
    2-Fanmeeting

    Standart 3.Kategori

    1- Konsere giriş

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü