Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Wishbone Ash

    Doğanbey Mahallesi، Talatpaşa Blv No:38, 06050 Altındağ/Ankara 15 Nisan 2023 Cumartesi
    • Konser.

    Wishbone Ash

    1969 yılında Londra’da kurulan “WISHBONE ASH“ rock tarihinin en etkili gitar gruplarından biridir. Enerji ve melodisi ASH'ı yeni nesil rock hayranları tarafından keşfedilen yenilmesi zor bir grup haline getirdi.Yıllar içinde folkdan bluesa, cazdan metale farklı müzik türleri üzerinde denemeler yaptı.  Wishbone Ash, iki solo gitarist kullanmaları ile Metallica, Iron Maiden, Lynyrd Skynyrd gibi ünlü gruplar tarafından ana ilham kaynakları olarak nitelendirilmiştir.

    25 stüdyo albümü, 11 konser albümü, beş DVD ve DVD rock belgeseli "This is Wishbone Ash“ gibi pek çok yapıta imza atmıştır.

    Tarihte başka hiçbir rock grubu ikiz gitar konseptiyle WISHBONE ASH kadar çalmadı… Müzikalitelerinden asla ödün vermeyen Wishbone Ash, rock fırtınaları estirmek üzere 15 Nisan Cumartesi günü Cso Ada Ankara‘ya konuk olacak.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Ana Salon

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan         dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Wishbone Ash Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraWishbone Ash Ankara Biletleri

    AdresCSO ADA ANKARA Ana Salon
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü