Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yaşlı Amca & Batu Akdeniz & Ayça Özefe

    • Konser

    Yaşlı Amca, Batu Akdeniz & Ayça Özefe IF Performance Hall Armada Konserlerinde dinleyicileri ile buluşuyor.

    Ayça Özefe -18:00

    Ayça Özefe küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenmiş ve sosyal medya platformlarında yaptığı cover parçalarla tanınmıştır. Ayça Özefe, cover’larının dışında kendisine ait ilk profesyonel kaydı Olmuyor Bak‘ı 2019 yılında çıkarmıştır. İlk konserini 12 Ocak 2020 yılında İzmir’de gerçekleştirmiştir. İkinci profesyonel kaydı Yıkılmam Asla’yı ise  2020 yılında yayınlamıştır.

    Batu Akdeniz - 19:30

    Batu Akdeniz, Türk rock müzisyeni. Solo çalışmaları ve Heavy Sky grubu ile tanınmaktadır. Müziğe olan ilgisi küçük yaşta başladı ve Ankara Çoksesli Müzik Derneği Korosu'nda yer almıştır. 27 yaşındaki müzisyen, çıkış yaptığı 2 yıllık sürede Spotify'da 300.000 aylık dinleyici ve toplamda 12 milyon stream elde etti. 'Eksik', 'Yanlış Biriyle Doğru Hikaye' ,'Bir Sebebi Var', 'Ona Göre' gibi parçaları ile ciddi bir dinleyici kitlesi kazandı.

    Yaşlı Amca - 21:00

    Yaşlı Amca 2012 yılında dijital kayıtlarına başlayarak, vokalde ve ritim gitarda Artun Özoğlu, lead gitar ve geri vokalde Sarper Sonbay, bas gitarda Hüseyin Tosun ve davulda ise Barış Kutlu'nun bulunduğu Türk alternatif rock grubu olarak müzik hayatına atılmıştır. “Kurtar Beni Meyhane” adlı ilk demo kaydına amatör bir klip çekerek Youtube’da hatırı sayılır bir kitleye ulaşmışlardır. Eylül 2017’de grup ilk albümü olan Akşamüstü'nü yayınlamıştır.

    Kapı Açılış         16:30 
    Ayça Özefe         18:00
    Batu Akdeniz     19:30
    Yaşlı Amca         21:00

    - Yaş sınırı yoktur.
    - Festival alanına girecek herkes yaş sınırı olmadan bilete tabiidir.
    - Konser biletlerinin iade edilmesi veya konser biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
    - Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.
    - Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    - Konser alanına açık sigara paketi, açık tütün ve tütün ürünleri kesinlikle alınmayacaktır.
    - Konser alanına profeyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı patlayıcı her türlü nesne(parfüm, deodorant vb.) silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır.
    - Yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayacaktır.
    - Konser için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların alana giriş hakları iptal edilir ve bilet iadesi yapılmaz.
    - Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
    - Etkinlik alanında geniş yelpazede yiyecek ve içecek satışı mevcut olacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.
    - Aşırı ve yüksek sesli müziğe maruz kalmak, duyma bozukluğuna sebep olabilir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü