Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Yeni Yıla Merhaba Konseri - Adagio Ensemble

    Yeni Yıla Merhaba Konseri - Adagio Ensemble

    120 dakika
    • Opera
    • Tango
    • Jazz

    Yeni Yıla Merhaba Konseri 

    Adagio Ensemble

    Yaş Sınırı: 12+

    Klasik, Pop, Jazz ve Opera eserlerinden, müzikaller ve napolitenlerden en güzel ve seçilmiş örnekleri sanatseverlere sunmak için kurulan Adagio Ensemble

    26 Aralık 2022 akşamı saat 20:00'da Antalya Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde Antalya'daki sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

    Dünya müzikleri, müzikaller, yerli ve yabancı unutulmayan şarkılar, tangolar, napolitenler, operetler, jazz standartları gibi değişik türlerden en güzel parçaların sanatseverlere sunulacağı zengin programlı konser, Antalya'lıları müziğin ve dansın keyifli dünyasına davet ediyor.

    YER: MURATPAŞA BELEDİYESİ TÜRKAN ŞORAY KÜLTÜR MERKEZİ
    SAAT: 20:00


    Adagio Ensemble is consisting of professional singers and dancers; presents the most beautiful and selected examples of Classical, Pop, Jazz and Opera works, musicals and Neapolitans to its audience worldwide. On the evening of 26 December 2022, at 20:00, Adagio Ensemble's New Years Concert will be staged on Antalya Muratpaşa Municipality Türkan Şoray Cultural Center. 
    Richly programmed concert, which the most beautiful pieces from different genres such as world music, musicals, local and international unforgettable songs, tangos, neapolitans, operettas, jazz standards will be presented to art lovers, invites the people of Antalya to the joyful world of music and dance.

    LOCATION: MURATPAŞA MUNICIPALITY TÜRKAN ŞORAY CULTURE CENTER
    TIME: 20:00

    Das Adagio Ensemble besteht aus professionellen Sängern und Tänzern; präsentiert seinem weltweiten Publikum die schönsten und ausgesuchtesten Werke aus Klassik, Pop, Jazz und Oper, Musicals und Neapolitaner. Am Abend des 26. Dezember 2022 um 20:00 Uhr findet das Neujahrskonzert des Adagio Ensembles im Kulturzentrum Türkan Şoray der Gemeinde Antalya Muratpaşa statt.
    Ein reich programmiertes Konzert, bei dem die schönsten Stücke aus verschiedenen Genres wie Weltmusik, Musicals, lokale und internationale unvergessliche Lieder, Tangos, Neapolitaner, Operetten, Jazzstandards den Kunstliebhabern präsentiert werden, lädt die Einwohner von Antalya in die fröhliche Welt ein Musik und Tanz.

    STANDORT: GEMEINDE MURATPAŞA KULTURZENTRUM TÜRKAN ŞORAY
    ZEIT: 20:00

    Ансамбль Adagio складається з професійних співаків і танцюристів; представляє своїй аудиторії по всьому світу найкрасивіші та відібрані зразки класичних, поп-, джазових і оперних творів, мюзиклів і неаполітанців. Увечері 26 грудня 2022 року о 20:00 у Культурному центрі Türkan Şoray муніципалітету Анталії Муратпаша відбудеться новорічний концерт Adagio Ensemble.
    Насичений програмний концерт, на якому шанувальникам мистецтва будуть представлені найкрасивіші твори з різних жанрів, таких як світова музика, мюзикли, місцеві та міжнародні незабутні пісні, танго, неаполітанки, оперети, джазові стандарти, запрошує жителів Анталії до радісного світу музика і танець.

    МІСЦЕ: КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР ТУРКАН ШОРАЙ МУРАТПАША
    ЧАС: 20:00

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu