Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aida - 29. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali

    Antalya - Aspendos Antik Tiyatrosu 10 Eylül 2022 Cumartesi
    • Opera

    Aida - 29. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali

    Giuseppe VERDI
    AIDA
    Opera
    10 Eylül 2022, Cumartesi

    ANKARA-ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ

    Antalya Devlet Opera ve Balesi Orkestrası
    Rejisör: Vincenzo GRISOSTOMI TRAVAGLINI
    Tarihi Araştırma: Ravivaddhana Monipong SISOWATH

    Ankara ve Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenecek “Aida” operası Aspendos’un etkileyici tarihi Atmosferin de izleyiciyi Antik Mısıra bir yolculuğa davet ediyor. Romalı komutan Radames ile tutsak Habeş Prensesi Aida'nın imkânsız aşkını anlatan eserin rejisörlüğünü Vincenzo Grisostomi Travaglini yapıyor. Müzikleri, dönemin dekor ve kostümleri ile adeta bir sanat şöleni sunan İtalyan besteci Giuseppe Verdi’nin dört perdelik “Aida” operası, sahnelendiği günden itibaren opera repertuvarının vazgeçilmez eseri olmuştur. Aida operası Devlet Opera ve Balesi tarafından da birçok kez ünlü rejisörlerin prodüksiyonlarıyla sahnelenmiştir. Eser iki yüze yakın sanatçı kadrosunun aynı anda sahnede olabildiği dev prodüksiyonuyla Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali kapsamında da birçok kez sahnelenmiştir.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Aspendos Antik Tiyatrosu

    • Illere göre etkinliklerin satisa çikma tarih ve saatleri; Istanbul, Izmir, Mersin, Antalya, Samsun: Internet gisemizde, aylik opera ve bale programinin belirlenmesi halinde temsil tarihinden 30 gün önce satisa sunulmaktadir.
    • Ankara Internet gisemizde, aylik opera ve bale programinin belirlenmesi halinde temsil tarihinden 15 gün önce saat 10:30'da satisa sunulmaktadir. Ekim, Kasim, Aralik ve Ocak ayina özel olarak tüm etkinlikler gise ve internette 30 gün öncesinde satisa sunulmustur.
    • Temsillerimiz ilan edilen tarih ve saatte baslar. Seansa geciken seyircilerimiz ilk perdeyi izleyemezler.
    • Devlet Opera ve Bale Genel Müdürlügü gerektiginde temsil düzeninde ve programda degisiklik yapabilir.
    • Devlet Opera Bale etkinlikleri için kurum karari dogrultusunda 01.01.2016 tarihi itibari ile "Bilet Açiga Alma" islemi artik gerçeklesmeyecektir.
    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir.
    • 7 yasindan küçük izleyicilerimizin çocuk temsilleri disindaki temsillere getirilmemesini rica ederiz.
    • Bakanligimiz ve bagli kuruluslarinda çalisan personel ve çocuklari ile emekliler ve ögrenciler temsillerimizde giseden kimlik ibraz etmek sartiyla indirim uygulanan yerlerden %30 indirim uygulanabilir.
    • Gaziler, sehit ve gazilerin dul ve yetimleri, engelliler ile "65 yasini doldurmus, Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz T.C. Vatandaslarina Aylik Baglanmasi Hakkinda 2022 sayili Kanun" kapsamindaki kisiler giseden yer numarasi almak kaydi ile temsilleri ücretsiz izleyebilirler. Bilgilerinize sunariz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü