Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aydın Karlıbel İDOB'da 35. Yıl Konseri

    • Konser

    Aydın Karlıbel İDOB'da 35. Yıl Konseri

    PROGRAM
    A.KARLIBEL: Yedigöller Süiti “Serin Göl / Nazlı Göl / Ormanın Sesi” Aydın KARLIBEL, piyano solo (Zeynep Üçbaşaran’a ithafen) C.REŞİT REY: Zeybek “Intermezzo” Aydın KARLIBEL, piyano solo
    A.KARLIBEL: İki Piyano için On İki Prelüd “Altı Prelüd” * Aydın KARLIBEL, Olena ŞENOL Preludio / Bezirganbaşı / Eski Ordu Marşı / Oy! Trabzon / Drama Türküsü / Atabarı (Cumhuriyet’in 100.Yılına Armağan , Cemal Reşit Rey’e İthafen)
    A.KARLIBEL: “Melodi” * Çağrı KÖKTEKİN Şiir: Faruk Nafiz Çamlıbel (Erol Uras’a İthafen)
    A.KARLIBEL: Piri Reis Piri Reis “Kitab-ı Bahriye”Serkan BODUR Özgün Şiir: Piri Reis (Şamil Gökberk’e ithafen)
    G.BIZET: Carmen Carmen “Habanera” Ceren ŞAHİN
    A.KARLIBEL: Piri Reis Seydi Ali Reis “Kavatin” Alper GÖÇERİ Şiir: Aydın Karlıbel (Sedat Öztoprak’a ithafen)
    A.KARLIBEL: Piri Reis Piri Reis “Anadolu Bu İşte!” * Bülent KÜLEKÇİ  Şiir: Cihan Yurdaün - Yunus Emre (Bülent Külekçi’ye ithafen)
    W.A.MOZART: “Ch’io mi scordi di te? ... Non temer, amato bene” (K.505, Konzertarie) Evren EKŞİ
    A.KARLIBEL: “Atatürk Marşı”
    TÜM SOLİSTLER
    Şiir: Hasan Ali Yücel
    Piyano: Aydın KARLIBEL
    * İlk Seslendiriliş
    Konserin süresi yaklaşık 60 dakikadır.
     

    • Illere göre etkinliklerin satisa çikma tarih ve saatleri; Istanbul, Izmir, Mersin, Antalya, Samsun: Internet gisemizde, aylik opera ve bale programinin belirlenmesi halinde temsil tarihinden 30 gün önce satisa sunulmaktadir.
    • Ankara Internet gisemizde, aylik opera ve bale programinin belirlenmesi halinde temsil tarihinden 15 gün önce saat 10:30'da satisa sunulmaktadir. Ekim, Kasim, Aralik ve Ocak ayina özel olarak tüm etkinlikler gise ve internette 30 gün öncesinde satisa sunulmustur.
    • Temsillerimiz ilan edilen tarih ve saatte baslar. Seansa geciken seyircilerimiz ilk perdeyi izleyemezler.
    • Devlet Opera ve Bale Genel Müdürlügü gerektiginde temsil düzeninde ve programda degisiklik yapabilir.
    • Devlet Opera Bale etkinlikleri için kurum karari dogrultusunda 01.01.2016 tarihi itibari ile "Bilet Açiga Alma" islemi artik gerçeklesmeyecektir.
    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir.
    • 7 yasindan küçük izleyicilerimizin çocuk temsilleri disindaki temsillere getirilmemesini rica ederiz.
    • Bakanligimiz ve bagli kuruluslarinda çalisan personel ve çocuklari ile emekliler ve ögrenciler temsillerimizde giseden kimlik ibraz etmek sartiyla indirim uygulanan yerlerden %30 indirim uygulanabilir.
    • Gaziler, sehit ve gazilerin dul ve yetimleri, engelliler ile "65 yasini doldurmus, Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz T.C. Vatandaslarina Aylik Baglanmasi Hakkinda 2022 sayili Kanun" kapsamindaki kisiler giseden yer numarasi almak kaydi ile temsilleri ücretsiz izleyebilirler. Bilgilerinize sunariz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü