Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Kapanış Gala Konseri "Müzik Haller"

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Kapanış Gala Konseri "Müzik Haller"

    CSO ADA ANKARA ANA SALON 
    A BLOK 1. Kategori Genç Bilet
    B-C BLOK 2. Kategori Genç Bilet
    D-E-F BLOK 3. Kategori Genç Bilet
    G-H-J-K BLOK 4. Kategori Genç Bilet
    Genç Bilet
    CSO ADA ANKARA MAVİ SALON Genç Bilet 
    CSO ADA ANKARA TARİHİ SALON Genç Bilet

    Bilet tipini kullanarak belirli alanlarda öğrencilere % 50 indirim uygulanmaktadır. Kapıda öğrenci kimlik kartı kontrolü yapılacaktır.

    Başkent Kültür Yolu Festivali”nin 12 Haziran 2022 Pazar akşamı gerçekleştirilecek kapanışı, üç sanat kurumunun ortak seslendirecekleri ve sırasıyla kendi yorumlamalarıyla müziğin her halini aktaracakları “Müzik Haller” adlı konser ile olacak.

    Konserde Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü, Ankara Devlet Klâsik Türk Müziği Korosu Türk Dünyası Halk Dansları topluluğu aracılığıyla kadim müzik kültürümüzün en güzel örneklerini yöresel ve modern danslar eşliğide icra edecek.

    İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncuları Türk müzikallerinde yer alan şarkıları sanatseverler için yeniden çalıp, seslendirip danslar eşliğinde izleyenlerle buluşturacak.

    Devlet Opera ve Balesi solistleri ise sevilen seçkin opera eserlerinden aryalar, napolitenler ve şarkılardan oluşan programı seyirci ile buluşturacak.

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)
    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Bilet satışları sadece Online olarak yapılmaktadır.

    • ÜYELIK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan   IPTAL ET kismindan yapilabilir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com   adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Iptal/Iade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis   biletler için geçerlidir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü