Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Duo Blanc & Noir Selin Şekeranber & Yudum Çetiner 1 Piyano 4 El Resitali - Ankara DOB

    Duo Blanc & Noir Selin Şekeranber & Yudum Çetiner 1 Piyano 4 El Resitali - Ankara DOB

    • Konser.

    Ankara DOB

    Duo Blanc & Noir

    Selin Şekeranber & Yudum Çetiner

    1 Piyano 4 El Resitali 

    Blanc & Noir piyano ikilisi klasik müzikten caza, Türk geleneksel müziğinden dünya müziklerine kadar uzanan sıra dışı repertuvarlarıyla
    Ankara’lı dinleyicilerle buluşuyor.
    Selin Şekeranber ve Yudum Çetiner’in kendi anlatımlarıyla sundukları bu konserde Cem Esen’in ikili için bestelediği ilk bilim kadını “Hypatia” nın adını taşıyan eserin de dünya prömiyerini dinleyeceğiz. Ayrıca bir piyano dört el için yazılmış en güzel eserlerden biri olan F. Schubert’in Fa Minör Fantazisi, Astor Piazzolla’nın unutulmaz Libertango eserinin yanı sıra ozanlarımızdan Aşık Veysel ve besteci Fazıl Say’ın eserleri de programda yer almakta. Jazz sevenler için ise ikilinin J.S.Bach’ın eserlerinden oluşan son albümleri It’s Electric’ten kesitler ve Beethoven Festivali’nde yer aldıklarında ikiliye özel olarak düzenlenen Beethoven Medley eserini dinleyebileceksiniz.
    İtalya’da düzenlenen “Ibla Grand Prize World Music” yarışmasına katılan ve “Jüri Özel Ödülü” almaya hak kazanan; Almanya, İspanya, Hırvatistan, Estonya, Avusturya, Mısır, İtalya, Fransa ve Amerika’da konserler veren ve Piano City Milano, Donau Oberschwaben Müzik Festivali, Fete de la Musique Lausanne, FIMU Belfort, Made in Stuttgart ve Carl Orff Festivali gibi uluslararası festivallerden davet alarak birçok ülkede sahnelerde yer alan Blanc & Noir piyano ikilisi 23 Ocak’ta Ankara Opera Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşacak.
     

    • İllere göre etkinliklerin satışa çıkma tarih ve saatleri; İstanbul, İzmir, Mersin, Antalya, Samsun: İnternet gişemizde, aylık opera ve bale programının belirlenmesi halinde temsil tarihinden 30 gün önce satışa sunulmaktadır.
    • Ankara İnternet gişemizde, aylık opera ve bale programının belirlenmesi halinde temsil tarihinden 15 gün önce saat 10:30'da satışa sunulmaktadır. Ekim, Kasım, Aralık ve Ocak ayına özel olarak tüm etkinlikler gişe ve internette 30 gün öncesinde satışa sunulmuştur.
    • Temsillerimiz ilan edilen tarih ve saatte başlar. Seansa geciken seyircilerimiz ilk perdeyi izleyemezler.
    • Devlet Opera ve Bale Genel Müdürlüğü gerektiğinde temsil düzeninde ve programda değişiklik yapabilir.
    • Devlet Opera Bale etkinlikleri için kurum kararı doğrultusunda 01.01.2016 tarihi itibari ile "Bilet Açığa Alma" işlemi artık gerçekleşmeyecektir.
    • ÜYELİK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BiLETLERiM bölümü içinde yer alan IPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış  biletler için geçerlidir. 
    • ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.
    • 7 yaşından küçük izleyicilerimizin çocuk temsilleri dışındaki temsillere getirilmemesini rica ederiz.
    • Bakanlığımız ve bağlı kuruluşlarında çalışan personel ve çocukları ile emekliler ve öğrenciler temsillerimizde gişeden kimlik ibraz etmek şartıyla indirim uygulanan yerlerden %40 indirim uygulanabilir.

    • Toplu bilet taleplerinde asgari koltuk sayısı Genel Müdürlük ve bağlı Müdürlüklerce belirlenir ve 50 kişiden fazla olan taleplerde %30 indirim uygulanabilir.

    • Gaziler, şehit ve gazilerin dul ve yetimleri, engelliler ile "65 yaşını doldurmuş, Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz T.C. Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında 2022 sayılı Kanun" kapsamındaki kişiler gişeden yer numarası almak kaydı ile temsilleri ücretsiz izleyebilirler. Bilgilerinize sunarız.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu