Caleb Landry Jones


Caleb Landry Jones 7 Aralık 1989'da Garland, Texas, ABD'de Caleb Jones olarak doğdu. O, X için bilinen bir aktör. Birinci Sınıf (2011), Üç Billboards Ebbing Çıkışı, Missouri (2017) ve Get Out (2017). 

Başarılı bir müzisyen ve vokalist, davul, gitar, bas ve armonika oynuyor ve çeşitli enstrümanları kendinde gerçekleştirdiği çeşitli solo parçalar üretti. 

Grup, Chris Caleb'in kariyeri ve diğer üyelerinin eğitim yükümlülükleri nedeniyle, hiatus (2011) oynamasına rağmen, arkadaşları Robert Hudson ve AJ Durham ile birlikte psychedelic rock grubu Robert Jones için vokal ve davulcu. İlk albümü 'Men and Their Horses' 2009'da dijital olarak indirildi. 

Bill Engvall ve Jeff Dunham ile aynı liseden mezun oldu. 

X ile aynı gün doğdu : Birinci Sınıf (2011) ortak yıldızı Nicholas Hoult : 7 Aralık 1989. 
Rose Byrne'de Moira McTarget olarak her zaman ekranda gösterdiği zamana "biraz daha farklı" bakmaya çalışan, hayranlar karakterinin Moira ile çizgi roman arasındaki bağlantının (her ikisi de yetişkin olarak yetişenlerin) referansına göre, 2018'den beri Oscar adayı En İyi Film: Yaşlılar İçin Ülke Yok (2007), Sosyal Ağ (2010), Get Out (2017) ve Üç Billboards Ebbing Çıkışı, Missouri ( Missouri, 2017) adayı olan Oscar'da yer aldı.

Yer aldığı filmler

Filmlerden, Tiyatrolardan, Konserler ve Festivallerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun!