Suki Waterhouse


Suki Waterhouse, bir kanser bakım hemşiresi olan Elizabeth'in kızı olan Hammersmith'te Alice Suki Waterhouse ile plastik bir cerrah olan Norman Waterhouse'da doğdu. Suki, 16 yaşında, mankenlik kariyerine devam etmek için eğitiminden ayrıldı. O yaşta, karate turnuvalarında yarışan ve dağa tırmanmayı seven, kendinden itiraf eden bir erkek faturasıydı. Ayrıca küçük bir kız kardeşi olan Immy, aynı zamanda bir model. 

- IMDb Mini Biyografi Gönderen: Wikipedia

Alice Suki Waterhouse (5 Ocak 1992 doğumlu) bir İngiliz aktris, model ve girişimci.Waterhouse, Londra'nın Hammersmith kentinde doğdu ve bir kanser bakım hemşiresi olan Elizabeth'in kızı olan Chiswick'te ve plastik bir cerrah olan Norman Waterhouse'da büyüdü.Charlie adında bir erkek kardeşi ve aynı zamanda bir model olan Immy olarak bilinen iki küçük kız kardeşi Madeleine ve Imogen var. 

Waterhouse, 16 yaşındayken Londra'daki bir barda keşfedildikten sonra mankenlik kariyerine başladı. 19 yaşındayken, ilk kaydettiği kampanya Marks ve Spencer için bir kadın iç çamaşırı modeli oldu. 

Burberry ve Redken'in yüzü. Waterhouse ayrıca Tommy Hilfiger (kız kardeşim Immy ile birlikte), Swatch, Kılık Değiştirme Lucy, H&M, Alice + Olivia, Kıyı, Max Studio, Sass & bide, Caterina Gatta ve Pepe Jeans gibi markaları modelledi. 

İngiliz, Korece, Tayland, Tayvanlı ve Türk Vogue, Tatler, İngiliz ve Korece Elle'nin yanı sıra Şanslı, L'Officiel, Amerikalı Marie Claire, Fransız Grazia ve 1883 Dergisi'nin kapağında Waterhouse yer aldı. Waterhouse ayrıca Amerikan, Çin, Rus ve Japon Vogue Love Magazine, American Elle, Velor ve Stylist Magazine dergilerinde fotoğraf çekimleri yaptı.Waterhouse, Burberry ve Balenciaga gibi markalar için piste yürüdü ve moda haftasında ön sıraya düzenli. 

Nisan 2017'de, Waterhouse, makyaj markası Laura Mercier için "Mercier Muse" olarak seçildi. 

Waterhouse, Londra'daki Eb and Flow galerisinde fotoğraf çalışmalarını Reggie Yates ve Imogen Morris Clarke ile birlikte “Ben Sizin Aynanız Olacağım” adlı Next Model Management tarafından sunulan bir sergide gösterdi. Şubat 2014'te, Dominic Jones Jewelry'in Londra Moda Haftası'ndaki sonbahar / kış kampanyası için tamamen çıplak kaldı. 

Waterhouse devamı filminde The Divergent Series: Insurgent (2015) adlı filmde aynı adlı kitabı okudu. Mart 2015'te Waterhouse'un Ana Lily Amirpour'un romantik gerilim filmi The Bad Batch'taki Arlen rolünde rol aldığı açıklandı. Waterhouse aynı zamanda Billionaire Boys Club'da Quintana rolünü oynayacak. 2016 yılının haziran ayında, Waterhouse'un The White Princess'in Philippa Gregory tarafından uyarlanan romanındaki Starz bakanlıklarında York'lu Cecily oynayacağı açıklandı. Tom Sierchio'nun yazdığı ve yönettiği 29 Nisan 2017'de yayınlanan “Kissing Invented Kissing” filminde Tom Sierchio'nun yazdığı ve yönettiği “The Girl” filminde başrol oynadı. Eylül 2016'da Waterhouse’nun Film Jonathan. 

Eylül 2016'da Waterhouse, en yakın arkadaşı Poppy Jamie ve CEO Leo Seigal ile birlikte kurduğu, tüketiciye yönelik Millennial hedefli bir aksesuar markası olan Pop & Suki'nin lansmanını duyurdu. Markanın odak noktası kişiselleştirme ve çok yönlülüktür ve Pop & Suki, Vogue, Harper's Bazaar, W Magazine ve Elle Magazine gibi yayınlarda yer aldı. 

Markayı takan ünlüler arasında Jessica Alba, Leydi Gaga, Cara Delevingne, Emily Ratajkowski, Lena Dunham ve Taylor Tepesi var. Markanın imzası özelleştirilebilir Kamera Çantası, "Her Kızın Çantasına Sahip Çanta" Olarak Giyen Kim? 

Pop & Suki'nin lansmanı için, marka Hollywood'daki Mel's Drive-In'i devraldı ve onu pop-up pembe temalı bir Pop & Suki Diner'a dönüştürdü. 

Yer aldığı filmler

Filmlerden, Tiyatrolardan, Konserler ve Festivallerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun!