Hakkımızda

2011 senesinde biletleme sektöründe hizmet vermeye başlayan biletinial.com, tüketiciyi yeni gelişen teknolojiler ışığında etkinliklerle buluşturma noktasında çözüm üreten ve tüketicilere keyifli anlar deneyimlemelerine olanak tanıyan bir biletleme firmasıdır.

Hizmet vermeye başladığı günden itibaren yazılım mühendislerinin geliştirdiği teknoloji ve yeniliklerle tüketicisini birçok etkinlikle başarılı şekilde buluşturan biletinial.com, ulusal ve uluslararası çapta yaptığı başarılı organizasyonlarla müşterilerin etkinliklere zahmetsizce erişimini sağlamıştır.

Sürekli büyüyen altyapımız ile sinema, tiyatro, konser, spor ve birçok farklı özel etkinlik alanında 300’den fazla sinema, 2000’den fazla salon ve 220.000’den fazla koltuk kapasitesiyle sürekli alt yapı ve satış imkânı sağlamaktadır.

Biletinial’ın iş ortakları arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı birimler (Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü konserleri), Türkiye’nin önde gelen sinema grupları, özel tiyatrolar, şehir tiyatroları, spor kulüpleri, performans sahneleri ve theme parklar ile eğlence parklarının yanı sıra eğitim ve seminer organizasyonu gerçekleştiren kurumlar da yer almaktadır. 

Biletinial.com biletleme sistemi Türkiye genelinde 63 ilde ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde başarı ile çalışmakta ve etkinlik biletlemesi için çözümler üretmektedir.

Biletinial, 2020 yılında bölgesel ve global bir marka olma hedefiyle, bugüne kadar elde ettiği bilgi birikimini benzersiz iş modelleri ve uçtan uca çözümler sunan teknolojik alt yapısı ile harmanlayarak çok yakında yurtdışında da hizmet vermeye başlıyor.

Yenilikçi teknoloji sayesinde tüketicilere benzersiz deneyimler sunma konusunda kendini her gün yeni teknolojiler ışığında geliştiren Biletinial, inovasyon ve operasyon tutkusuyla tüketicilere en iyi ve zahmetsiz hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Biletinial.com İnterbilet Dağ.Org. San ve Tic. A.Ş ‘nin Uluslararası geçerliliği olan patent kuralları ile koruma altına alınmış tescilli markasıdır.

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü