Hakkımızda


Biletinial.com, İnterbilet Dağıtım Organizasyon San. ve Tic. A.Ş' nin etkinlik biletlerinin satışını gerçekleştirdiği platformdur.

İnterbilet tarafından geliştirilen ve sektörde farklılık yaratan bilet satış yöntemleri, ülkemizde sadece İnterbilet tarafından uygulanmakta, tüketici yerinden bile kalkmadan biletine sahip olamaktadır

İnterbilet organizasyon sahiplerine etkinlik biletlerini kendi sitelerinden satma olanağı sağlarken aynı zamanda biletinial.com üzerinden de satış desteği sağlamaktadır.

İnterbilet Biletleme Sistemi rezerve koltuk ve genel giriş işlemleri için müşterilerinin ihtiyaçlarını tüm yönleri ile karşılar. Sistem özellikle büyük ölçekli çoklu mekan bilet dağıtım ortamı için geliştirilmiş olup farklı tip bilet stoklarının farklı tip satış noktalarına bağlantısını da sağlar.

İnterbilet sistemi bugün en esnek biletleme sistemi olup, gerçek dağıtım ağı mimarisi ile inşa edilmiş tek sistemdir. Bu benzersiz mimari paralel olmayan esneklik ve ölçek ile her çapta büyümeyi ve fonksiyonelliği sağlar. Sistem gerçek zamanlı olarak satış kanalları ile çeşitli çoklu mekan kaynaklarını birbirine bağlar. Aynı zamanda seyahat acentası, piyango satış, cep telefonu satış gibi pek çok farklı dağıtım kanallarını da birbiri ile bağlantılandırma özelliğine sahiptir.

Elde ettiğimiz deneyimler ışığında mekanlardaki Interbilet sistem kurulumları kısa sürede hayata geçirilerek, başarı ile çalışmaya başlar.

Uzun dönem büyüme için çözümler İnterbilet'te...

Bizler organizasyonlar ve mekanlara uzun dönemli ortaklarımız olarak bakıyor ve bireysel ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Bunun için çok basit internet çözümünden, çok karmaşık büyük ölçekli ,çok dilli çözümler üretebilen geniş bir biletleme sistemimiz var.

Hem genel giriş(koltuk numarası olmayan-serbest oturma planlı) hem de rezervasyon sistemi ile internet üzerinden, gişeler ve uzaktan kumanda kanalı ile bilet, sezonluk bilet ve kombine bilet satabilir, üyelik sistemi oluşturabilir, indirim kartlarını uygulayabilen ve barkod okuyucuları ile giriş kontrolunu sağlayabiliriz.

Dünya çapında etkinlik alanı dışında da bilet kontrolünü kablosuz okuyucular ile sağlayabilen açık hava çözümlerini yıllardır başarı ile uygulamaktayız. Kablosuz WIFI olmadığı durumlarda Cep bilgisayarı kullanarak yerel GPRS cep telefon ağı ile hizmet verebilmekte ,  her şart altında çözüm üretebilmekteyiz.


İşte sizi bekleyen ve hayatınızı kolaylaştıracak yeniliklerden bazıları:

Biletiniz yazıcınızda!
Şu an uyguladığımız ilk yenilik, tüketicinin isterse kendi biletini kendisinin yazdırma seçeneğidir. Bu seçenek ile biletinial.com’dan ve İnterbilet teknolojisi ile aldığınız biletinizi basit bir yazıcı yardımı ile ev veya ofis ortamında dahi bastırarak zahmetsizce ve gişe işkencesi yaşamadan etkinliğe gidip keyfiniz çıkartacaksınız.

Biletiniz cebinizde!
Bir diğer yenilik ise, Türkiye’deki Gsm operatörleri ile yaptığımız çalışmalar sonrası ancak önümüzdeki aylarda desteklenecek ve devreye girecektir. Bu yenilik ile, etkinliklere giriş biletleriniz, cep telefonunuza mms ile Barkod veya sms ile voucher veya Pdf link şeklinde gelecek, sizede etkinliğin keyfini çıkarmak kalacaktır.

Biletiniz telefonunuzda!
Günümüzde neredeyse tüm dünya tarafından yaygın şekilde kullanılan ve gündelik hayatta sağladığı kolaylıklar ile vazgeçilmez bir yer edinen akıllı telefonlar için geliştirdiğimiz özel uygulama sayesinde yolda hareket halindeyken bile hiçbir etkinliği kaçırmayacak ve  bilet almanın kolaylığını yaşayacaksınız.

Gişe ve Voucher (Geçici Bilet)
Tüm bilet firmaları tarafından uygulanan yöntemler gişe satışları ve voucher ile yapılan satışlardır.

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!