-

Ankara Öğretmenlik ve Ebeveynlik Zirvesi

  • Seminer

Ankara Öğretmenlik ve Ebeveynlik Zirvesi

Bu muhteşem zirvede için kontenjan dolmadan, indirimli biletler tükenmeden hemen biletini al

NEDEN KATILMALIYIM?
•Kariyerinize yatırım yapmak
•Kendinizi geliştirmek
•Popüler konuşmacılarla tanışmak
•Tecrübelerden faydalanmak
•CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için bu kongrede sende olmalısın.


OTURUMLAR
•Eğitimde Umut Devrimi / Öğretmen Yazar TUĞBA COŞKUNER
•Zor Veli ve Zor Öğrencilerle Doğru İletişim / Uzman Psikolog DİLAY SÜLOĞLU
•Sevginin Işığında Büyüyen Özgüvenli ve Başarılı Çocuklar / Yılın Öğretmeni MURAT TURGUT
•Çocuklarda Öfke, Stres, Korku Yönetimi / Uzman Psikolog NURDAN BEŞEN BÜYÜKAK
•Kalbinize Girmediğiniz Öğrencinin Beynine Giremezsiniz! / Öğretmen İZZETTİN GÜLŞEN


KONUŞMACILAR
Öğretmen, Yazar TUĞBA COŞKUNER
Matematik öğretmeni olan yazar çocukları çok seviyor. Okumak, yazmak ve öğrenmek onun evidir. Daha önceleri yetişkinler için eğitim üzerine denemeler, kitap tanıtım yazıları kaleme aldı. Bir çok dergi ile çalışıyor. Çocuklar çocuk kalabilsin diye okuyup yazıyor. 

Uzman Psikolog DİLAY SÜLOĞLU
Dilay Süloğlu, lisans öğrenimine Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümüne başarı bursuyla kabul alarak, 2013 yılında onur derecesiyle mezun oldu. Öğrenim yıllarında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipno-terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Travma Psikolojisi, Stres ve Başa Çıkma Yöntemleri, Farkındalık, Kabul ve Kararlılık Stratejileri üzerine eğitimlerini tamamladı.
Nişantaşı Davranış bilimleri enstitüsünde 6 ay boyunca yetişkin ve ergenlerle gelişimsel/psikolojik takip çalışmalarına katıldı. Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri servisinde klinik alan çalışmalarını yürüttü. University of Vienna’ da psikoloji alan projesini tamamladı.
Ağustos 2013 itibariyle, özel okul ve kurumlarda eğitim-bireysel danışmanlık hizmeti verdikten sonra, Haziran 2014’te Özel Akademi Hastanesinde çalışmalarına devam etti. Mart 2016 tarihinden beri, VM Medical Park Kocaeli Hastanesinde klinik çalışmalarını sürdürmektedir.
Yetişkin, çocuk, ergen ve çift terapisi alanında Bilişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi ve Çözüm Odaklı Psikoterapi yaklaşımlarıyla çalışmaktadır.

Öğretmen MURAT TURGUT
Murat Turgut Mardin doğumlu, ama küçüklüğünden beri Mersin'de yaşayan, Çukurova Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunu ve 6 yıldır Mardin'de sınıf öğretmenliği görevi yapan köy öğretmenidir. Öğrencileri ile oynadığı halk oyunları videolarını sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra tanınırlığı artan Murat Öğretmen öğrencilerinin rol model aldığı, onları sadece bir öğretmen değil ebeveyn şefkati ile büyüten, sevgi ışığında ve özgüvenle büyümelerine olanak sağlayan bir öğretmendir. Köy okulunda yaşadığı tecrübeleri ve öğrencilerle arasındaki ilişkileri sahnemizde hikayeleri ile anlatacaktır.

Uzman Psikolog NURDAN BEŞEN BÜYÜKAK
Nurdan Beşen 1983, Bursa doğumludur. İlköğretim ve Lise Eğitimini Bursa'da tamamladı. 2008 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu ve aynı yıl Haliç Üniversitesi Genel Psikoloji Yüksek Lisansına Kabul edildi ve 2011 yılında mezun oldu. Nurdan Beşen psikoloji alanında ihtisasyapan ve yüksek lisansını da bu alanda yaptıktan sonra çocuk, ergen ve yetişkin terapisi üzerine eğitimler almıştır. Çocuk, Ergen ve Yetişkin terapisi üzerine eğitimler almıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, EMDR ve travma eğitimi, Stratejik Aile Terapisi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Londra'da bulunan Anna Freud Centre'dan aldığı Multi-FamilyTherapy eğitimleri bulunmaktadır. Çocuklarda Peabody Resim Kelime Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Cümle Tamamlama Testi (Beier), Duygu Durumu Ölçekleri ve WÇZÖ-IV Çocuklar için Zeka Testi eğitimlerini tamamlayarak uygulama ve yorumlama yetkinliğini kazanmıştır. Projektif Testler Derneğinde Rorschach, TAT, CAT ve Peri Masalları eğitimleri devam etmektedir. 2008-2015 yılllarında Sarıyer Aile Danışmanlık ve Eğitmi Merkezinde çocuk ve ergenlerle bireysel terapi çalışmaları, danışmanlık, seminer çalışmaları yapmıştır.

Öğretmen İZZETTİN GÜLŞEN
 17.10.1977 tarihinde Hatay İskenderun’da doğdum. Bekarım. İlkokulu İskenderun Barbaros İlkokulunda, orta ve lise öğrenimimi Barbaros Lisesinde tamamladım.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümünden 2000 yılında matematikçi unvanıyla mezun oldum.Bir sene Hatay’da özel bir kurumda çalıştıktan sonra 2001 yılında Matematik öğretmeni olarak atandım. Askerliğimi 2001- 2002 yılları arasında Ağrı merkezde kısa dönem olarak yaptım.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü