-

İstanbul Hukuk Kongresi

  • Seminer

İstanbul Hukuk Kongresi / 15 Mart

İstanbul Hukuk Kongresi "İlham Veren Fikirler" 15 Mart 2020 Pazar Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsü Konferans Salonunda!

-Bu Muhteşem Kongre İçin Kontenjan Dolmadan, İndirimli Biletler Tükenmeden Hemen Biletini Al!

Neden Katılmalıyım?

Kariyerinize Yatırım Yapmak
Kendinizi Geliştirmek
Mesleki Tecrübelerden Yararlanmak
Mezun Olduktan Sonra Kariyerinize Nasıl Yön Vereceğinize Dair Fikirler Edinmek
Cv'nizi Alacağınız Sertifikalar İle Güçlendirmek İçin Bu Kongrede Sende Olmalısın.

Oturumlar

İş Hukukunun Temel Kavramları Ve 43 Yıllık Meslek Hayatının Tecrübeleri / Prof.Dr. Cevdet İlhan Günay (Yargıtay Onursal Üyesi)
Hakimlikte Kariyer Ve Meslek Zorlukları / Emekli Hakim Ülkü Güler
Savcılıkta Kariyer Ve Meslek Zorlukları / Emekli Cumhuriyet Savcısı Mustafa Bolat
Avukatlık Mesleğinde Farkındalık Ve Kariyer Planlaması / Ankara Barosu Denetleme Kurulu Üyesi Av. Serdar Ülkü
Noterlik Mesleğinin Bilinmeyenleri / Beyoğlu 24.Noteri Resul Cankurtaran
Yurt Dışında Avukat Olmak / Av. Özgün Altop (İtalyan Dış Ticaret Der. Onursal Üyesi)
Tıbbi Uygulama Hataları Ve Hekimin Sorumluluğu / Av. Şahin Dost

Konuşmacılar

Yargıtay Onursal Üyesi Prof.Dr. Cevdet İlhan Günay

1951 Yılında Erzurum’da Doğan Cevdet İlhan Günay, Ankara Gazi Lisesini Ve 1972 Yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini Bitirdi. Londra Ve Ankara’da Çeşitli Üniversite Enstitülerinde Öğrenimine Devam Etti. Günay; Ağrı-Patnos, Aydın-Yenipazar Ve Ankara’ Da Yargıtay, Askeri Yargıtay, Adalet Bakanlığı, Anayasa Mahkemesi Ve 8. İş Mahkemesi’nde Hakimlik Yaptı. 1996 ‘Da Yargıtay Üyeliğine Seçildi Ve Halen 9. Hukuk Dairesi Üyeliğine Devam Etmektedir. Verdiği Eserler Ve Kararlar İle ‘Sosyal Hukuk Devleti’ İlkesini İş Hukukuna Adapte Etmekte Ve İş Hukukunun Gelişmesine Hizmet Etmektedir. İş Hukuku Konusunda Pek Çok Eser Vermiştir. Eserleri Arasında 3 Ciltlik “Şerhli İş Kanunu”, “Sendikalar Kanunu Şerhi”, “İş Mahkemeleri Kanunu Şerhi” Ve “ Toplu İş Sözleşmesi, Grev Ve Lokavt Hukuku” Tüm Araştırmacı Ve Uygulayıcıların Baş Ucu Eseri Halindedir.

Emekli Hakim Ülkü Güler

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1988 Yılında Mezun Olup Bir Yıl Serbest Avukatlık Yaptıktan Sonra Hâkimlik Mesleğine Geçmiştir. Türkiye'nin Çeşitli İl Ve İlçelerinde Özel Hukuk Hâkimliği  İle  Adalet Bakanlığı Uluslararası Hukuk Ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nde Tetkik Hâkimliği Yapmıştır. Birleşmiş Milletler, Avrupa Konseyi Ve Avrupa Birliği, Avrupa Güvenlik Ve İşbirliği Teşkilatı'nın Çeşitli Toplantı Ve Çalışmalarına Türkiye'yi Temsilen Katılmıştır.   Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Kamu Hukuku Yüksek Lisansı Yapmıştır. Son Görev Yeri Olan Ankara Ticaret Mahkemesi Başkanlığından Haziran 2017 Tarihinde Emekli Olmuştur.  Halen, Müdafaâ-İ Hukuk  Avukatlık Ve Arabuluculuk Bürosu'nda Yönetici Avukat Ve Arabulucu Olarak Çalışmaktadır. Evli Ve İki Çocuk Annesidir. İyi Derecede İngilizce Bilmektedir.

Emekli Cumhuriyet Savcısı Mustafa Bolat

Ankara Barosu Denetleme Kurulu Üyesi Av. Serdar Ülkü

1984 Ankara Doğumlu Av. Serdar Ülkü; İlk, Orta Ve Lise Eğitimini Ankara Da Tamamlamıştır. Lise Eğitimi Döneminde Katıldığı Münazara Yarışmasında En İyi Konuşmacı Ödülünü Kazanan Ülkü, Üniversite Eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Tamamlamıştır. Üniversite Eğitimi Döneminde, İki Yıl Üst Üste Üstün Başarı Ödülü Alan Ülkü, Öğrencilik Döneminde Birçok Kurul Ve Kulüp Te Aktif Görev Almıştır.
Ülkü, Ankara Barosunda Staj Eğitimini Tamamlamış Ve Bu Dönemde Seçkin Hukuk Bürolarında Çalışmıştır. Staj Döneminde, Stajyer Avukatlar Grup Başkanlığı Görevini Üstlenen Ülkü, Bu Dönemde Birçok Konferans Ve Eğitim Programlarının Düzenlenmesinde Aktif Görev Almıştır. 2011 Yılında Suen Hukuk Bürosunu Kuran Ülkü, Türkiye’nin Birçok İlinde Ağırlıklı Olarak Şirketlere Avukatlık Ve Danışmanlık Hizmeti Vermektedir. Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, İcra-İflas Hukuku Alanlarında Ağırlıklı Olarak Çalışmaktadır.

Av. Şahin Dost

Aac Arabuluculuk Ve Uzlaştırma Merkezi Kurucularındandır. Ankara Barosuna Kayıtlı Olan Av. Şahin Dost Hem Arabuluculuk Hem De Avukatlık Faaliyetlerini Aktif Olarak Sürdürmektedir.

Av. Özgün Altop

Yer/Ulaşım

Kongrenin Olacağı Salon : Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsü Konferans Salonu

Adres:   Kemalpaşa, No:, Halkalı Cd No:101, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Sertifikalar

Etkinlik Sonunda İsim Soyisminize Özel  5 Konunun Yazdığı Ve 5 Konuşmacı İmzalı Basılı Tek Sertifika Ve 5 Konunun Ayrı Olarak Hazırlandığı 5 Adet Elektronik Sertifika Alacaksınız.Elektronik Sertifikalarınızı Basılı Sertifika Üzerindeki Size Özel Kod İle Sitemizden Görüntüleyebilirsiniz.
Sertifikalar Kişiye Özeldir.
Sertifikalarınız Elektronik Olarak Ömür Boyu Sistemimizde Saklanır.
Basılı Olarak Size Verilecek Sertifikanızdaki Size Özel Kod İle Sistemimizde Elektronik Sertifikalarınızı İstediğiniz Zaman Sorgulayabilir, Kurum Ve Kuruluşlara Sorgulatmaları İçin Kodunuzu Verebilirsiniz.
Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon Onaylıdır.
Katılım Gösterdiğinize Dair Resmi Belgenizdir.
Etkinlik Sonunda Alacağınız Sertifikalar Size Yetki Vermez, Cv'nizi Güçlendirir.

Detaylar

Bu Etkinlikte Bilet Satışları Kesindir, İptal Veya İade Kesinlikle Söz Konusu Değildir.
Biletinizi Kredi Kartına 9 Taksite Kadar Veya Banka Kartı İle Saniyeler İçinde Alabilir, Ayrıca Dilerseniz Banka Hesaplarımıza Havale/Eft Yaparak Temin Edebilirsiniz.
Etkinlik İçin Bilet Aldığınızda Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız. Sözleşmenin Tamamını Okumanızı Tavsiye Ederiz.
Bilet Fiyatlarına Kdv Dahildir.
Alfa Etkinlik Uygun Gördüğü Takdirde Etkinliğin Konuşmacıları Ve/Veya Yerinde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
Etkinliğe Katılmamanız Durumunda Sertifikalarınız Size Teslim Edilmez.

 

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü