Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Tasting İstanbul

    Merkez, Meserburnu Cd. No: 5, 34450 Sarıyer/İstanbul 27 Mayıs Cumartesi - 28 Mayıs 2023 Pazar
    • Konferans

    Tasting İstanbul

    Gastronomik Konferans

    Lezzet, keşif, tarih, sanat ve gastronomi tutkunlarının her yıl merakla beklediği Tasting Alaçatı’dan sonra Hip Creative Agency’nin organize ettiği Tasting İstanbul’un birincisi bu sene 27-28 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.
    "Tasting İstanbul’un ilk yılında, İstanbul’un yeni simgelerinden Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’un dünyanın en güzel lokasyonlarından biri olan Sarıyer sırtlarındaki etkinlik alanında hep birlikte buluşacağız. Hem de Boğaz’ın kalbinde, İstanbul’un en özel yerinde, çok özel isimlerle…

    ‘İSTANBUL MUTFAĞI’NIN 100 YILI’ teması ile İstanbul mutfağı konusunda en tecrübeli şefler, akademisyenler, İstanbul gastronomisine emeği geçenler, unutulan lezzetler, süpriz isimler, gizli lezzet cevherleri, dünyada ses getiren İstanbul restoranları, evlerdeki baş tacı lezzetler, yerli yabancı gazeteciler, kanaat önderleri, akademisyenler, tarihçiler, öğrenciler, İstanbul’da unutulmaz iki gün için buluşacak.

    27-28 Mayıs tarihlerinde Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’da gerçekleşecek olan yaşam platformunda neler var?

    Kapalı Alan- Tarihi Binada

    *İki gün boyunca İstanbul Mutfağı’nın 100 yılını anlatan sektörün duayenleri, uzman ve yönverenleri olmak üzere çok önemli konuşmacılar.

    Açık Alan- Boğazı kucaklayan muhteşem terasta

    * Profesyonel şefler ve öğrencilerler ile İstanbul Mutfağı’na damgasını vuran kült lezzetlerin tadımlar
    * Yerli-yabancı profesyonel- lokal şeflerin  showları
    * İstanbul’un sokak lezzetlerininin önemli dükkanlarının lezzetlerinin tadımı ve satışı
    * İstanbul’un simgesi lezzetlerin atölye çalışmaları
    * Alışveriş
    * Müzik
    * İstanbul’a özel bir sergi
    * İnteraktif ve eğlenceli yaşam buluşması deneyimi
    * Şehrin Kalbinde, kayıtlara geçip belgsel oluşturacak nitelikte, derin entelektüel içerikte, bilgilendirici, vizyon açan, lezzet ve keşif tecrübesi

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Six Senses Kocataş Mansions İstanbul

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Tasting İstanbul Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaTasting İstanbul İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresSix Senses Kocataş Mansions İstanbul
    500,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    500,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü