Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Tasting İstanbul

    Merkez, Meserburnu Cd. No: 5, 34450 Sarıyer/İstanbul 03 Haziran Cumartesi - 04 Haziran 2023 Pazar
    • Konferans

    Tasting İstanbul

    Gastronomik Konferans

    Bu yıl birincisi düzenlenen Tasting İstanbul, Boğaz’ın en nadide kıvrımlarından Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’da 3-4 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleşiyor.

    Lezzet, keşif, tarih, sanat ve gastronomi tutkunlarının her yıl merakla beklediği Tasting Alaçatı’yı yaratan Hip Creative Agency’nin yine organize ettiği Tasting İstanbul’un bu yılki teması  ‘İSTANBUL MUTFAĞI’NIN YÜZ YILI’.

    Six Senses Kocataş Mensions İstanbul Boğaz’a yukarıdan bakan muhteşem 800 metrekare açık alanda, 270 derece eşsiz Boğaz manzarasında adeta bir seyir terası atmosferinde unutlmaz gastronomik ve entelektüel bir unutulmaz bir deneyim vaadediyor.

    ‘İSTANBUL MUTFAĞI’NIN 100 YILI’ teması ile İstanbul mutfağı konusuna hakim 100’e yakın çok önemli isim; tecrübeli şefler, akademisyenler, İstanbul gastronomisine emeği geçenler, unutulan lezzetler, süpriz isimler, gizli cevherler, dünyada ses getiren İstanbul restoranları, evlerdeki baş tacı lezzetler, yerli yabancı gazeteciler, kanaat önderleri, akademisyenler, tarihçiler, öğenciler İstanbul’da unutulmaz iki gün için buluşuyor.

    İki gün boyunca sabahtan geceye kadar sürecek etkinliklerde  Türkiye’nin, gastronomi, gıda, yaşam, doğa, tarih, sosyoloji, sanat konularında dünyanın en özel markaları ve isimleri bir araya geliyor.

    3-4 Haziran 2023 tarihlerinde iki gün boyunca Six Senses Kocataş Mansions İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte neler var?

    Kapalı Alan - Balo Salonu

    *İki gün boyunca İstanbul Mutfağı’nın 100 yılını anlatan sektörün duayenleri, uzman ve yönverenleri olmak üzere çok önemli konuşmacıları söz alacaklar.

    Açık Alan - Boğazı kucaklayan muhteşem terasta

    * Profesyonel şefler ve öğrencilerler ile İstanbul Mutfağı’na damgasını vuran kült lezzetlerin tadımlar

    * Yerli-yabancı profesyonel- lokal şeflerin  showları

    * İstanbul’un sokak lezzetlerininin önemli dükkanlarının lezzetlerinin tadımı ve satışı

    * İstanbul’un simgesi lezzetlerin atölye çalışmaları

    * Alışveriş

    * Müzik

    * İstanbul’a özel sergi

    * İnteraktif ve eğlenceli yaşam buluşması deneyimi

    * Şehrin Kalbinde, kayıtlara geçip belgsel oluşturacak nitelikte, derin entelektüel içerikte, bilgilendirici, vizyon açan, lezzet ve keşif tecrübesi
     

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Six Senses Kocataş Mansions İstanbul

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Tasting İstanbul Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaTasting İstanbul İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresSix Senses Kocataş Mansions İstanbul
    750,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    750,00 TL'den başlayan fiyatlarla