Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Adalet 3: Son - The Equalizer Filmi - Biletinial

    Aksiyon Gerilim Korku Suç

    Adalet 3: Son - The Equalizer 3, kendi adaletini sağlamak zorunda kalan eski hükümet ajanı Robert McCall'in maceralarını konu ediyor. 

    rating star

    3

    Editör Puanı

    1 Kritik
    rating star

    5

    İzleyici Puanı

    2 Yorum

    Yıldız Oyuncu: Denzel Washington

    Yönetmen: Antoine Fuqua

    Film Konusu

    Adalet 3: Son - The Equalizer Filmi - Biletinial filminin detayları

    Adalet 3: Son - The Equalizer 3  adaleti sağlamak için acımasız geçmişinden gelen yeteneklerini kullanmak zorunda kalan eski hükümet ajanı Robert McCall'İn maceralarını konu ediyor. 2014 yapımı Adalet (The Equalizer) ve 2018 yapımı Adalet 2 (The Equalizer 2)'nin devamı olan flmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua bulunuyor. 

    Adalet 3: Son - The Equalizer 3 filminin oyuncuları: Filmin başrolünde Denzel Washington yer alıyor. Denzel Washington, serinin ilk filminden beri başrolde ve Robert McCall karakterini canlandırıyor.

    Adalet 3: Son - The Equalizer 3 filminin konusu: Bir hükümet suikastçısı olan Robert McCall, ezilenlerin yanında olup, adaleti sağlamaya çalışarak teselli bulur. Suikastçı olarak çalıştığı hayatından vazgeçen Robert, geçmişinde yaptığı korkunç şeylerin yükünü taşır ve kendisini affetmek için çabalar. Sonunda Güney İtalya’da kendisini yeniden evinde hisseden Robert McCall, burada kendisine yeni bir dünya inşa etmeye çalışır. Ancak çok geçmeden yeni arkadaşlarının yerel mafyanın kontrolünün altında olduğunu öğrenir. Çok geçmeden olaylar tehlikeli bir hal alınca McCall, arkadaşlarını korumak için ipleri eline almak zorunda kalır.

    Fragman için tıklayınız.

    • Vizyon Tarihi 01 Eylül 2023 Cuma
    • Film Türü Aksiyon,Gerilim,Korku,Suç
    • Süre 109 dakika
    • Akıllı İşaretler Şiddet ve Korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

    Filmin Kadrosu

    Adalet 3: Son - The Equalizer Filmi - Biletinial filminin kadrosu
    Etkinliğe Gitmeden önce kuralları okuyun.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Adalet 3: Son - The Equalizer Filmi - Biletinial Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    3 kullanıcı puanladı
    Gönder

    4,3 / 5

    3 Değerlendirme

    5 star
    2
    4 star
    0
    3 star
    1
    2 star
    0
    1 star
    0

    Adalet 3: Son - The Equalizer Filmi - Biletinial Filmi Yorumları

    Adalet 3: Son - The Equalizer Filmi - Biletinial filminin detayları
    editor icon
    yorum icon

    EDİTÖR

    Onur Kırşavoğlu

    Çarşamba, 06 Eylül 2023 14:23

    tick BU FİLMİ İZLEDİ

    İlk iki filmde sakin yaşam tarzını bir türlü yakalayamayan ve kötülerle mücadele etmek zorunda kalan kahramanımız, bu kez İtalya'nın şirin bir sahil kasabasında bu umudun peşine gidiyor ama kötülükler yine yakasını bırakmıyor. Kendi halinde sıradan ve mutlu hayatları olan sahil halkı, Denzel Washington'ın canlandırdığı McCall karakterini kabulleniyor ve kendilerinden biri olarak görmeye başlıyor. Camorra mafyası ise kasabanın huzurunu kaçırıyor ve uluslararası suç organizasyonlarını buradan yürütmeye karar veriyor. McCall bir süre karışmamak için dirense de yine kendini olayların tam ortasında buluyor. Adalet 3, bol göndermeli, bol aksiyon içeren ve güzel manzaralara sahip bir devam filmi. Gerek türü seven, gerekse suçlu zevk beğenisini aksiyon filmlerinden oluşturan izleyiciler salondan memnun ayrılacaktır. Washington her zamanki gibi ve eşlik eden İtalyan oyuncular da son derece başarılı. Filmin ilginç yanlarından biri, Denzel Washington ve Dakota Fanning'in Man on Fire'den yıllar sonra yeniden bir araya gelmeleri. O zaman yetişkin ve çocuk kimyası son derece uyumlu olan çift, şimdi iki yetişkin olarak yine uyum içerisinde performans sergiliyor. Adalet 3, aksiyon tutkunlarının kaçırmaması gereken bir yapım.

    0 kullanıcı bu yoruma katılıyor.

    yorum icon

    Serdar Sezer

    Perşembe, 14 Eylül 2023 14:35

    Bence Adalet 3: Son, oldukça tatmin edici bir film. Denzel Washington, yine McCall karakterini mükemmel bir şekilde canlandırıyor. Aksiyon sahneleri ise, oldukça gerçekçi ve heyecan verici. Kısacası filmin aksiyon sevenlere keyifli bir deneyim sunduğunu düşünüyorum.

    0 kullanıcı bu yoruma katılıyor.

    yorum icon

    Muhammet Çakıcı

    Cumartesi, 09 Eylül 2023 20:13

    Harika bir film izlemenizi tavsiye ederim.

    0 kullanıcı bu yoruma katılıyor.