Love, Spells and All That

Aşk, Büyü, vs.

1 Eylül 2020 Salı
96 dakika
  • 31. Ankara Film Festivali

Hepimiz bir şeylere inanıyoruz. İnandığımız şeylere hayatımızı adıyoruz. “Aşk, Büyü, vs.”, aşka ve doğa ötesine duydukları inancı sorgulayan iki kadının hikayesi.  Reyhan Yirmi yıl önce adalı bir yaşlı kadına bir aşk büyüsü yaptırmıştır. Eren büyüye inanmaz ama ya bir gerçeklik payı varsa diye düşünmeden duramaz. Bu aşktan vazgeçemeyeceğine göre, ne yapıp edip  bu büyüyü bozdurması gerekmektedir. İki kadın Büyükada'da eski bir aşkın, eski bir büyünün peşinde, tek günlük bir yolculuğa çıkarlar. 

We all believe in some ideas and dedicate our life to them. “Love, Spells and All That” is the story of two women who question their belief in love and metaphysics. Reyhan believes what brings Eren back is not love but a “spell”. She had had a love spell put on Eren 20 years ago. Eren is not superstitious but she can't help questioning if the spell is real. She can't give up Reyhan so she somehow has to get this spell undone.  Two women start a daylong journey in Büyükada after an old love affair and an old spell.

Yönetmen / Director: Ümit Ünal

Senaryo / Screenplay: Ümit Ünal

Görüntü Yönetmeni / Director of Photography: Türksoy Gölebeyi

Sanat Yönetmeni / Art Director: Elif Taşçıoğlu

Kurgu / Editing: Ümit Ünal, Melike Kasaplar

Oyuncular / Cast: Ece Dizdar, Selen Uçer, Ayşenil Şamlıoğlu, Damla Ersan, Murat Toprak, Uygar Özçelik, Emrah Kolukısa, Tonguç Radar, Şirzat Bilallar 

Yapımcılar / Producers: M. Tayfur Aydın, Ümit Ünal, Fuat Volkan

Yapım Şirketi / Production Company: MTA Film

Türkiye ve Dünya Hakları / World Sales: MTA Film

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Seanslar ve Salonlar
Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü