Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Čudnovate zgode šegrta Hlapića (1997.)

    Čudnovate zgode šegrta Hlapića (1997.)

    1 Mayıs 2023 Pazartesi
    Yönetmen : Milan Blažeković
    83 dakika
    • Animirani
    • Pustolovina

    Mali miš Šegrt Hlapić radi u postolarskoj radionici Majstora Mrkonje i njegove žene. Hlapić jako naporno radi: svaki dan ustaje u ranu zoru i sa kasnim mrakom odlazi na spavanje.
    Jednoga dana, Majstor Mrkonja se jako naljutio na malog Hlapića jer sin Gradonačelnika nije bio zadovoljan svojim novim čizmicama - iako Hlapić za to nije bio kriv. Tužni Hlapić uzeo je koricu kruha i komadić sira, stavio ih u svoju torbu, na glavu stavio kapu, i otišao u svijet razgaziti čizmice. Ubrzo je za njim krenuo i njegov vjerni prijatelj, pas Bundaš. Hlapić i Bundaš prešli su dugi put na kojem su susreli malu mišicu Gitu i njezinog papagaja Amadeusa. Kada jednoga dana Hlapićeve čizmice nestanu, svih četvero prijatelja kreće u potragu za njima…

    Dugometražni animirani film u režiji Milana Blažekovića snimljen je prema kultnoj knjizi Ivane Brlić-Mažuranić i prema scenariju Paje Kanižaja.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu