Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Fireheart

    Animasyon Fantastik Komedi

    rating star

    -

    Editör Puanı

    0 Kritik
    rating star

    -

    İzleyici Puanı

    0 Yorum

    Film Konusu

    Fireheart filminin detayları

    Gjashtëmbëdhjetë vjeçarja Georgia Nolan ëndërron të bëhet femra e parë zjarrfikëse në botë. Kur një zjarrvënës misterioz fillon të digjet në Broadway, zjarrfikësit e Nju Jorkut fillojnë të zhduken. Kryebashkiaku i Nju Jorkut e thërret babanë e Xhorxhias, Shaun, të dalë në pension për të udhëhequr hetimin për zhdukjet. E dëshpëruar për të ndihmuar të atin dhe për të shpëtuar qytetin e saj, Georgia maskohet si një djalë i ri i quajtur "Joe" dhe bashkohet me një grup të vogël zjarrfikëssh të papërshtatshëm që përpiqen të ndalojnë zjarrvënësin.

    • Vizyon Tarihi 08 Haziran 2023 Perşembe
    • Film Türü Animasyon,Fantastik,Komedi
    • Süre 0 dakika

    Filmin Kadrosu

    Fireheart filminin kadrosu

    Fireheart Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    0 kullanıcı puanladı
    Gönder

    0 / 5

    0 Değerlendirme

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0