Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Good

    Dram Savaş

    David Tennant'ın muhteşem performansıyla dikkat çeken "Good", politik bir oyunun yeniden canlanmasını anlatıyor. İkinci Dünya Savaşı döneminde akıl almaz bir seçimin içinde bulunan Halder'in hikayesi.

    rating star

    -

    Editör Puanı

    0 Kritik
    rating star

    5

    İzleyici Puanı

    1 Yorum

    Yönetmen: Dominic Cooke

    Good Filminin Konusu

    Good filminin detayları

    David Tennant (Doctor Who), İngiltere’nin en güçlü, politik oyunlarından birinin yeniden canlandırılmasıyla West End tiyatrolarına merakla beklenen dönüşünü Good ile yapıyor.

    Dünya, İkinci Dünya Savaşı ile yüzleşirken, iyi ve zeki bir Alman profesör olan John Halder, kendini akıl almaz sonuçları olan bir hareketin içine çekilmiş bulur. Olivier Ödüllü Dominic Cooke (Follies) yönetmenliğinde; Elliot Levey (Coriolanus) ve Sharon Small’un (The Bay) da yer aldığı oyuncu kadrosuyla C.P. Taylor’ın güncel durumlarla da hala paralel hikâyesi tiyatro sahnesinde hayat buluyor. Londra’daki Harold Pinter Tiyatrosu’ndan canlı olarak kayda alınan oyun bu kez de beyaz perdede seyirci ile buluşuyor.

    • Vizyon Tarihi 27 Temmuz 2023 Perşembe
    • Film Türü Dram, Savaş
    • Süre 140 dakika

    Good Filminin Oyuncuları

    Good filminin kadrosu
    Etkinliğe Gitmeden önce kuralları okuyun.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Good Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    1 kullanıcı değerlendirdi
    Gönder

    5 / 5

    Doğrulanmış İzleyici Puanı

    5 star
    1
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0

    Good Filmi Yorumları

    Yorumlar,İncelemeler ve Eleştiriler
    yorum icon

    Sare Üstek

    17 Ağustos 2023

    5 / 5
    tick BU FİLMİ İZLEDİ

    0 kullanıcı bu yoruma katılıyor.