Görevimiz Tehlike 6

Görevimiz Tehlike 6

27 Temmuz 2017 Perşembe
  • Aksiyon
  • Macera

Son olarak geçen yıl içerisinde Mission: Impossible - Rogue Nation ile sinemalara uğrayan Görevimiz Tehlike serisinin altıncı filmi Görevimiz Tehlike 6 'nın ülkemizdeki vizyon tarihi belli oldu.

Tom Cruise'un Ethan Hunt olarak geri döndüğü, yönetmen koltuğunda daha çok senarist kimliğiyle tanıdığımız Christopher McQuarrie'nin oturduğu Mission: Impossible - Rogue Nation, oldukça başarılı bir gişe performansı sergilemiş, eleştirmenlerden de geçer not almıştı. Film dünya genelinde $682 milyon hasılata ulaşınca, "20 yıllık seri sona mı eriyor?" soruları yerini altıncı film dedikodularına bırakmıştı. Geçen aylarda beşinci filmin kemik kadrosu tarafından kotarılacağı açıklanan Mission: Impossible 6 -Görevimiz Tehlike 6-'nın ülkemizdeki gösterim tarihi de bu süreçte netleşti.

McQuarrie'nin senaryosunu kaleme alıp yöneteceği altıncı film, Türkiye'de 27 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecek. Tom Cruise'un yanı sıra, Rogue Nation ile adını tüm dünyaya duyuran Rebecca Ferguson'ın seriye döneceği kesinlik kazanmış durumda. Simon Pegg ve Jeremy Renner'ın da yeniden rollerine dönmesi kuvvetle muhtemel olarak gözüküyor.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Seanslar ve Salonlar
Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü