Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Kısa Metraj Kurmaca Gösterimleri 1 - Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali

    Film Festivali

    Kısa Metraj Kurmaca Gösterimleri 1 - Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali

    rating star

    -

    Editör Puanı

    0 Kritik
    rating star

    -

    İzleyici Puanı

    0 Yorum

    Kısa Metraj Kurmaca Gösterimleri 1 - Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Filminin Konusu

    Kısa Metraj Kurmaca Gösterimleri 1 - Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali filminin detayları

    Kısa Metraj Kurmaca Gösterimleri 1 - Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali

    Peripeteia

    Merve Gezen

    Türkiye, 2023

    2019 Yılında 9. USCFF’de VisionIST senaryo yarışması ödülünü kazanan Merve Gezen’in bu senaryodan çektiği kısa filmi Peripeteia ailesine destek için çöp toplayan Adem’in sıradan bir gününü anlatıyor. 

    In 2019, Merve Gezen won the VisionIST screenplay competition award at the 9th ICAPFF. Her short film from this script, "Peripeteia", tells the story of an ordinary day in the life of Adem, who collects garbage to support his family.

    13. ULUSLARARASI ALTIN TERAZİ KISA METRAJ KURMACA FİLM YARIŞMASI

    13th INTERNATIONAL GOLDEN SCALE SHORT FICTION FILM COMPETITION

    Ben Sen O Biz Siz Onlar - Sevin Yaman

    2016 ve 2020 yıllarında Türkiye'de, cinsel istismarın evlilik yoluyla affının önünü açabilecek olan yasa tasarısı gündeme geldiğinde, bu durum özellikle kadınlar arasında büyük bir tepkiye neden oldu. Failleriyle evlendirilmiş ve yine baskı sonucu evlendirilecek olan kadınlar, seslerini duyurmaktan çekinmediler ve direndiler.

    Ben Sen O Biz Siz Onlar, tecavüz failiyle zorla evlendirilen genç bir kızın otorite, yargı, toplum ve aile arasındaki mücadelesini ve dayanışmanın önemini anlatıyor.

    2023 Brezilya Olhar Film Festivali, En iyi Ulusal & Uluslararası Film

    I You He/She We You They - Sevin Yaman

    Rina can't look at her son Dean, who's under house arrest at her home. Tomorrow Dean's trial starts. As Rina doubts her ability to stand by his side, today, she will have to look into his eyes and hear the truth.
    2023 Brasil Olhar Film Festival, Best National & International Film

    Sevmekle Alakası Yok “Love Has Nothing To Do With It”- Yotam Knispel

    Rina, ev hapsinde tutulan oğlu Dean'in yüzüne bakamaz. Yarın Dean'in duruşması başlayacaktır. Rina oğlunun yanında durma isteğinden şüphe ederken, bugün onun gözlerinin içine bakmak ve gerçeği duymak zorunda kalacaktır.

    Rina can't look at her son Dean, who's under house arrest at her home. Tomorrow Dean's trial starts. As Rina doubts her ability to stand by his side, today, she will have to look into his eyes and hear the truth.

    Transit-Baqer Al-Rubaie

    Yakub bir hastanenin istatistik bölümünde çalışır. Savaş sırasında kaybolan kişileri soran mağdur ailelerin telefonlarına cevap verir. Zaman zaman da kendisinde şüphe ve endişe uyandıran bir telefon konuşmasına içerler.

    Yacoub works in the statistics department in a hospital. He answers the calls of the victim families who are asking about missing persons during the war. Occasionally, he gets resentful about a telephone conversation that raises suspicion and anxiety in him.

    Yolda “On The Way”- Özge Uçar Çığşar

     Aysun, yirmili yaşlarının sonlarında bir yönetmendir. Çekimlerine hazırlandığı filmin oyuncu seçimleri sırasında yurtdışındaki ablası Arzu'dan kargo gelir. Arzu, bir mektup ve Aysun'un on iki yaşındayken çektiği kamera kayıtlarının bulunduğu bir kaset göndermiştir. Kamera kaydında, ailesinin araba yolculuğu bulunmaktadır. Aysun'un çocukluğunda yaşadığı bu olay aynı zamanda yeni çekeceği filmin konusudur.


    Aysun is a director in his late twenties. During the casting selections of the film she is preparing to shoot, cargo arrives from her older sister Arzu abroad. Arzu sent a letter and a tape with camera recordings of Aysun taken when she was twelve years old. In the camera recording, there is a family car ride. This incident, which Aysun experienced in her childhood, is also the subject of the new film she will shoot.

    Dielli -Dritero Mehmetaj

    Dielli hayatını yeniden yoluna koymaya ve bir daha içki içmeyeceğine söz veren babasıyla ilişkisini düzeltmeye çalışır. Babası sözünü tutmayarak birlikte kurdukları her şeyi tehlikeye atana kadar işler yolunda gidiyor gibi görünür.

    Dielli tries to get his life back on track and improve his relationship with his father, who had promised not to drink again. Everything seems to go well until his father breaks his promise, endangering everything they've built.

    • Vizyon Tarihi 17 Kasım 2023 Cuma
    • Film Türü Film Festivali
    • Süre 87 dakika

    Kısa Metraj Kurmaca Gösterimleri 1 - Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Filminin Oyuncuları

    Kısa Metraj Kurmaca Gösterimleri 1 - Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali filminin kadrosu
    Etkinliğe Gitmeden önce kuralları okuyun.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Kısa Metraj Kurmaca Gösterimleri 1 - Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    1 kullanıcı değerlendirdi
    Gönder

    0 / 5

    Doğrulanmış İzleyici Puanı

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0

    Kısa Metraj Kurmaca Gösterimleri 1 - Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Filmi Yorumları

    Yorumlar,İncelemeler ve Eleştiriler
    yorum icon

    Sanaz Bahadori

    22 Kasım 2023

    5 / 5

    0 kullanıcı bu yoruma katılıyor.