Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Nešto slatko

    Nešto slatko

    30 Mart 2023 Perşembe
    Yönetmen : Tin Vodopivec
    90 dakika
    • Komedija

    Karijera event organizatorice Kaje visi o koncu kada Ace Majstorovski, svjetski poznati marketinški guru, propusti let za vrlo bitnu konferenciju. Uslijed organizacijskog kaosa, Kaja u slastičarni uoči Acinog “dvojnika” i nagovara ga da zauzme njegovo mjesto.
     
    Prvi standup film u regiji, ‘Nešto slatko’, komedija je sa brojnim obratima i slatkom dozom romantike. Film u koji ćete se zaljubiti! U glavnim ulogama  su Saško Kocev, višestruko nagrađivani glumac (film Sticker u selekciji prestižnog filmskog festivala Sundance) i Jelena Jovanova Perić (Zemlji krvi i meda, Angeline Jolie).

    Yönetmen
     
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu