Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    On the line

    Thriller

    rating star

    -

    Editör Puanı

    0 Kritik
    rating star

    -

    İzleyici Puanı

    0 Yorum

    On the line Filminin Konusu

    On the line filminin detayları

    Një prezantues merr një telefonatë, ku një person i panjohur kërcënon të vrasë të gjithë familjen e showman-it në transmetim. Për të shpëtuar të dashurit, drejtuesi i radios do të duhet të luajë një lojë mbijetese dhe mënyra e vetme për të fituar është të zbuloni identitetin e kriminelit.

    • Vizyon Tarihi 03 Kasım 2022 Perşembe
    • Film Türü Thriller
    • Süre 104 dakika

    On the line Filminin Oyuncuları

    On the line filminin kadrosu
    Etkinliğe Gitmeden önce kuralları okuyun.
     

    On the line Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    0 kullanıcı değerlendirdi
    Gönder

    0 / 5

    Doğrulanmış İzleyici Puanı

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0