Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Prenses ve Dracula

    Animasyon

    Prenses ve Dracula, eşsiz kurgusu ve duygusal hikayesiyle izleyicilere büyülü bir masal sunuyor. Aşkın ve dostluğun gücünü keşfedeceğiniz unutulmaz bir film.

    rating star

    3

    Editör Puanı

    1 Kritik
    rating star

    -

    İzleyici Puanı

    0 Yorum

    Yönetmen: Roman Artemyev

    Prenses ve Dracula Filminin Konusu

    Prenses ve Dracula filminin detayları

    Yeraltı büyücüsü tarafından alınmakla tehdit edilen Ölümsüz Drybone, Kral Mercimek 'in dünyayı ele geçirme planının bir parçası olarak savaşçı kız Cesur Barbara' yı kaçırmak zorunda kalır. Ancak her şey kaybolmuş gibi göründüğünde, Drybone kötü Kral'ı durdurmak ve Barbara'n ın sevgisini kazanmak için ölümsüzlüğünü feda etmeye hazırdır.

    • Vizyon Tarihi 21 Temmuz 2023 Cuma
    • Film Türü Animasyon
    • Süre 76 dakika
    • Akıllı İşaretler Şiddet ve Korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 6 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçindir.

    Prenses ve Dracula Filminin Oyuncuları

    Prenses ve Dracula filminin kadrosu
    Etkinliğe Gitmeden önce kuralları okuyun.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Prenses ve Dracula Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    1 kullanıcı değerlendirdi
    Gönder

    0 / 5

    Doğrulanmış İzleyici Puanı

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0

    Prenses ve Dracula Filmi Yorumları

    Yorumlar,İncelemeler ve Eleştiriler
    editor icon
    yorum icon

    EDİTÖR

    Onur Kırşavoğlu

    24 Temmuz 2023

    3
    tick BU FİLMİ İZLEDİ

    Macaristan ve Rusya ortak yapımı olan animasyon Prenses ve Dracula, popüler filmlerle dolu vizyonun çocuk izleyicilerine ilgilendiren bir yapım. Film, yeraltı büyücüsü tarafından alınmakla tehdit edilen Ölümsüz Drybone’nun mücadelesini anlatıyor. Ölümsüz Drybone, Kral Mercimek 'in dünyayı ele geçirme planının bir parçası olarak savaşçı kız Cesur Barbara' yı kaçırmak zorunda kalır ve olaylar başlar. Masalsı bir hikayeye sahip olan animasyon, farklı türlerdeki ünlü kahramanları bir araya getirmesiyle de farklı bir çizgide duruyor. Özellikle çocuk izleyiciler için eğlencelik bir tercih olarak vizyondaki yerini aldı.

    0 kullanıcı bu yoruma katılıyor.