Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Sword Art Online the Movie: Progressive - Scherzo of Deep Night

    Sword Art Online the Movie: Progressive - Scherzo of Deep Night

    12 Mayıs 2023 Cuma
    Yönetmen : Ayako Kouno
    13 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir.
    Şiddet ve Korku unsurları içerir.
    Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.
    10 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur
    101 dakika
    • Aksiyon
    • Macera
    • Animasyon

    Sword Art Online The Movie -Progressive, oyun sırasında ölenlerin gerçek dünyada da öldüğü online bir oyunda sıkışıp kalan insanların hikayesini konu ediyor. Asuna, diğer oyuncular gibi Sword Art Online oyununuda oturum açmış olmanın heyecanını uzun süre taşır. Ancak bir gün Game Master, oyuncuların oturumu kapatmalarını engeller. Bu, tüm oyuncuların oyunun içinde sıkışıp kalmasına neden olur. Çok geçmeden Game Master, bu oyunun diğer oyunlara benzemediği, oyunun içinde ölen bir oyuncunun gerçek hayatta da öleceği duyurusunu yapar. Asuna ve diğer oyuncular, haberi duyar duymaz paniğe kapılır. Oyuncular, kurallarını bilmedikleri dünyada demirden kale Aincrad'ı fethetmek için yola çıkar.

    Yönetmen
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu