Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Uçan Süpürge - Bella + Cehennem Boş, Tüm Şeytanlar Burada

    Uçan Süpürge - Bella + Cehennem Boş, Tüm Şeytanlar Burada

    31 Mayıs 2023 Çarşamba
    18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
    98 dakika
    • 26.Uçan Süpürge

    Bella - Bridget Murnane / 98'

    Bella, Kaliforniyalı sanatçı ve aktivist Bella Lewitzky'nin hayatını ve ilham veren kariyerini konu alıyor. Eleştirmen Walter Terry’nin "çağımızın en büyük Amerikalı dansçılarından biri" olarak tanımladığı Bella Lewitzky, yaratıcı hayatını kamu yararına adamış yetenekli, güçlü ve açık sözlü bir sanatçıydı. Dance Heritage Coalition tarafından Amerika'nın yeri doldurulamaz dans değerleri arasında gösterilen ve Ulusal Sanat Madalyası ile ödüllendirilen Lewitzky'nin hayatı, bir sanatçının vizyonu ve azmiyle yurttaşlarının hayatlarını nasıl değiştirebileceğinin kanıtı.

    Belgesel, hem kariyerinin başlangıcında kendisine biçilen rolleri yıkıp yeni bir dönem açan hem de sanat dünyası üzerindeki baskılara karşı çıkan, hayatı boyunca bildiği yoldan şaşmayan ilham verici bir kadını izleyiciyle tanıştırıyor.

    Cehennem Boş, Tüm Şeytanlar Burada - Özgürcan Uzunyaşa / 18'

    Bir oyunculuk okulu seçmesine hazırlanan Gülşah, gerçek ve kurgu arasındaki bulanık sınırları keşfediyor. Bir tiyatroda gönüllü olarak çalışırken, yaklaşan seçmelerde jüri üyesi de olan ünlü oyuncu Levent tarafından cinsel saldırıya uğruyor. Tek plandan oluşan filmde, Gülşah onu kontrol etmeye çalışan ataerkil sistemlere karşı savaşırken tiyatro dünyası ile günlük yaşamı arasında geçiş yapıyor. Gerçekliğin farklı katmanları arasında gidip gelen film, güç dinamiklerinin karmaşıklığını ve saldırının Gülşah'ın hayatına etkisini merkeze alıyor. Film, başrolündeki Öyküsu Özyürek’e bu yıl Uçan Süpürge tarafından Genç Cadı Ödülü verilmesi vesilesiyle gösteriliyor. 

    2022 SİYAD Türk Sineması Ödülleri - En İyi Kısa Film

    2022 Antalya Altın Portakal Film Festivali - Ulusal Kısa Film Yarışması - Jüri Özel Ödülü

    2022 İzmir Uluslararası Kısa Film Festivali - En İyi Yönetmen, En İyi Sanat Yönetmeni, Seyirci Ödülü

    Değerli sinemaseverler,
    Hatırlatmak isteriz ki, seyircilerimizi rahatsız etmemek ve film keyfini bozmamak adına, seans saatlerinden sonra salonlara giriş yapılamamaktadır. Seans saatlerinden önce salonlarda yerinizi almayı unutmayınız. İyi seyirler!

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu