Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Uçan Süpürge - Denizanasının Yüzü

    Uçan Süpürge - Denizanasının Yüzü

    31 Mayıs 2023 Çarşamba
    18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
    75 dakika
    • 26.Uçan Süpürge

    Uçan Süpürge - Denizanasının Yüzü

    Marina'nın yüzü aniden değişti. Kafkaesk bir kabus gibi, otuzlu yaşlarında bir gün yüzü bir anda eskisinden bambaşka bir yüz oldu. O şimdi kim? Film, Marina'nın hikayesi aracılığıyla, kimliğimizin simgesi ve insan olan ve olmayan tüm diğer varlıklarla kurduğumuz bağlantının merkezi olan yüzün anlamı üzerine düşünüyor.

    Arjantinli yönetmen Melisa Liebenthal, 2022 Berlin Film Festivali’nin Forum bölümünde yer alan ve Güney Amerika’nın önemli festivallerinden Mar del Plata’dan En İyi Yönetmen Ödülü ile dönen filminde, kimlik konusuna yaratıcı, hafif ve eğlenceli bir üslupla bakıyor. Film, izleyicisine oyunbaz bir şekilde şu soruyu soruyor: Kendi yüzümüzün, kendi görüntümüzün ötesinde başka biri olmamız mümkün mü?

    2022 Mar del Plata Film Festivali - En İyi Yönetmen

    La Mujer y el Cine - En İyi Film Ödülü

    Değerli sinemaseverler,
    Hatırlatmak isteriz ki, seyircilerimizi rahatsız etmemek ve film keyfini bozmamak adına, seans saatlerinden sonra salonlara giriş yapılamamaktadır. Seans saatlerinden önce salonlarda yerinizi almayı unutmayınız. 
    İyi seyirler!

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Seanslar ve Salonlar