Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Uçan Süpürge - Ingeborg Bachmann: Çöle Yolculuk

    Uçan Süpürge - Ingeborg Bachmann: Çöle Yolculuk

    31 Mayıs 2023 Çarşamba
    18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
    110 dakika
    • 26.Uçan Süpürge

    Uçan Süpürge - Ingeborg Bachmann: Çöle Yolculuk

    Parlak ve karizmatik şair Ingeborg Bachmann şiirleriyle Alman edebiyatının erkek egemen kalesini fethetmiştir. Henüz genç olmasına rağmen, ünlü oyun yazarı Max Frisch ile tanıştığında kariyerinin zirvesindedir. Aşkları tutkuludur, ancak mesleki ve kişisel sürtüşmeler aralarındaki uyumu bozmaya başlar. Çöle seyahatinde Bachmann, kendini ve yazma ilhamını yeniden keşfeder.

    Feminist sinemanın öncü isimlerinden Margarethe von Trotta, filmografisindeki Hannah Arendt ve Rosa Luxembourg’un güçlü portrelerinin yanına bu filmle Ingeborg Bachmann’ı ekliyor. Bachmann’ı son dönemin dikkat çeken ismi Vicky Krieps’in canlandırdığı film 2023 Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı Ödülü için yarıştı. Von Trotta, Ingeborg Bachmann - Çöle Yolculuk’ta izleyicisine ilham alabileceği dirençli bir hayat hikâyesini klasik sinemanın görkemiyle sunuyor.

    Değerli sinemaseverler,
    Hatırlatmak isteriz ki, seyircilerimizi rahatsız etmemek ve film keyfini bozmamak adına, seans saatlerinden sonra salonlara giriş yapılamamaktadır. Seans saatlerinden önce salonlarda yerinizi almayı unutmayınız. İyi seyirler!

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Seanslar ve Salonlar