Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Uçan Süpürge - Mavi Kaftan

    Uçan Süpürge - Mavi Kaftan

    31 Mayıs 2023 Çarşamba
    18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
    123 dakika
    • 26.Uçan Süpürge

    Uçan Süpürge - Mavi Kaftan

    Halim ve Mina, Fas’ın en eski mahallelerinden birinde bir geleneksel kaftan dükkanı işletmektedir. Talepkâr müşterilerinin isteklerini karşılayabilmek için Youssef’i işe alırlar. Yetenekli çırak, Halim’den nakış sanatını ve terziliği büyük istek ve azimle öğrenir. Mina, gittikçe kocasının genç adamın varlığından ne kadar etkilendiğini anlamaya başlar.

    2022’de Fas’ın Oscar adayı olan film, dünya prömiyerini 2022 Cannes Film Festivali’nin Belli Bir Bakış bölümünde yaptı. Mavi Kaftan, “aşk aşktır” cümlesini açık bir kalp, iyi yürekli karakterler üzerinden ve çatışmanın yerine anlayış ile sevgiyi koyarak işliyor. Oyunculukların gücü, zarafeti ve LGBTI+ temasını ele alış şekliyle izleyicide yer edecek bir film.

    2022 Cannes Film Festivali - Un Certain Regard - FIPRESCI Ödülü

    2022 Festival du Film Francophone - En İyi Yönetmen, En İyi Erkek Oyuncu (Saleh Bakri)

    2022 Chicago Uluslararası Film Festivali - En İyi Yönetmen

    2023 Göteborg Film Festivali - En İyi Uluslararası Film 

    2023 Sherbrooke Dünya Sineması Festivali - En İyi Film

    Değerli sinemaseverler,
    Hatırlatmak isteriz ki, seyircilerimizi rahatsız etmemek ve film keyfini bozmamak adına, seans saatlerinden sonra salonlara giriş yapılamamaktadır. Seans saatlerinden önce salonlarda yerinizi almayı unutmayınız. İyi seyirler!

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Seanslar ve Salonlar