Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Uçan Süpürge - Tehlike Altında Yaşama Sanatı

    Uçan Süpürge - Tehlike Altında Yaşama Sanatı

    31 Mayıs 2023 Çarşamba
    Yönetmen : Mina Keshavarz
    18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
    87 dakika
    • 26.Uçan Süpürge

    Uçan Süpürge - Tehlike Altında Yaşama Sanatı

    Filmin yönetmeni Mina ve büyükannesi Nurijan birbirlerini hiç tanımamışlardır, zira Nurijan, Mina doğmadan önce ölmüştür. Buna rağmen, iki kadının pek çok ortak noktası vardır. Mina bir iç monologda büyükannesinin trajik hikayesi hakkında bilgi veriyor ve ailenin bugün bile konuşmayı reddettiği gizemli ölümünün sırrını açığa çıkarıyor. Kadınların nesiller boyu aynı mücadeleyi vermiş olduğu ve Mina ile Nurijan'ın kaderlerinin birbirine ayrılmaz bir şekilde bağlı olduğu adım adım ortaya çıkıyor.

    Mina Keshavarz’ın büyükannesinin hikâyesini günümüzde kadın haklarını savunan beş avukatla bağlayan belgesel, hak arayışında süregelen mücadeleyi de gözler önüne seriyor.

    2022 Kıbrıs Film Festivali - En İyi Kıdemli Uzun Metrajlı Belgesel

    Değerli sinemaseverler,
    Hatırlatmak isteriz ki, seyircilerimizi rahatsız etmemek ve film keyfini bozmamak adına, seans saatlerinden sonra salonlara giriş yapılamamaktadır. Seans saatlerinden önce salonlarda yerinizi almayı unutmayınız. İyi seyirler!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Seanslar ve Salonlar